اشکذر خبر

گشت نیروهای انتظامی در روستاهای خضرآباد در تعطیلات سال نو افزایش یابد

شناسه خبر : 71662 | تاریخ انتشار : : 23 اسفند 1396 - 14:42 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر از خضرآباد، آخرین جلسه ستاد نمازجمعه بخش خضرآباد در سال 96 با حضور امام جمعه و اعضای ستاد در محل دفتر ستاد در روستای کذاب تشکیل شد. امام جمعه بخش خضرآباد در جلسه ستاد نماز جمعه این بخش با اشاره به اهمیت نماز جمعه از دیدگاه اسلام، یکی از دستاورد […]

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر از خضرآباد، آخرین جلسه ستاد نمازجمعه بخش خضرآباد در سال 96 با حضور امام جمعه و اعضای ستاد در محل دفتر ستاد در روستای کذاب تشکیل شد.
امام جمعه بخش خضرآباد در جلسه ستاد نماز جمعه این بخش با اشاره به اهمیت نماز جمعه از دیدگاه اسلام، یکی از دستاورد های مهم انقلای اسلامی را اقامه نماز جمعه در جای جای میهن اسلامی و آگاه شدن مردم از مسائل روز جامعه برشمرد و گفت: ما باید قدردان نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.
حجت الاسلام غالبی با توجه به فرارسیدن تعطیلات سال نو و ییلاقی بودن روستاهای مختلف این بخش و حضورمهمانان نوروزی از اقصا نقاط میهن اسلامی ازشوراهای اسلامی و دهیاران خواست از آنان به خوبی پذیزایی نمایند.
امام جمعه بخش خضرآباد همچنین در ادامه سخنان خودبا اشاره به تعطیلات سال نو خواستار افزایش گشت نیروهای انتظامی در سطح روستاهای این بخش شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/an5YT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *