فرماندار شهرستان اشکذر در نشست تخصصی با امدادگران، نجاتگران و اعضای شورای اجرائی هلال احمر این شهرستان با تقدیر از خدمات ارزشمند امدادگران در سیل اخیر گستره فعالیت های هدفمند هلال احمر در اشکذر را کاملا مشهود دانست.

به گزارش اشکذر خبر؛ روح الله ردایی فرماندار شهرستان اشکذر در نشست تخصصی با امدادگران، نجاتگران و اعضای شورای اجرائی شهرستان اشکذر با تقدیر از خدمات ارزشمند امدادگران در سیل اخیر در  مناطق ییلاقی این شهرستان گفت: گستره فعالیت های هدفمند هلال احمر در شهرستان کاملا مشهود است.

ردائی با اشاره به نقش آموزش‌های همگانی، تاثیر پذیری آن در زندگی عمومی، خلق هنجارهای عملگرا در حوزه امداد و نجات، گسترش آموزه های ایمنی از الزامات ضروری در جامعه اشاره کرد.

فرماندار اشکذر در ادامه با اعلام حمایت و پشتیبانی کامل از طرح ها و پروژه های هلال احمر شهرستان، با اشاره به پیگیری های مستمر شعبه اشکذر ، و دستور مساعدت استاندار محترم در سفر به شهرستان و مصوبه شورای معاونین استان در احداث پایگاه امداد و نجات بین جاده ای شهرستان با مشارکت فولاد آلیاژی و نیروگاه‌های شهرستان، ریل گذاری بسیار خوبی در این مدت انجام شده است.

حجت الاسلام شعشعی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد در ادامه این جلسه با تشکر و قدردانی از امدادگران و نجاتگران و داوطلبین شهرستان اشکذر در همکاری و حضور توانمند در حادثه سیل این شهرستان و ارائه خدمات به آسیب دیدگان مناطق مختلف اشکذر مسیر حرکت روبه پیشرفت شهرستان اشکذر در زمینه های آموزش، جذب و هدایت عملیاتی امدادگران ستودنی خواند.

خاطر نشان می گردد؛ سید کاظم بزاززاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر در ابتدای مراسم با ارائه گزارش از مجموعه اقدامات انجام شده در یک سال اخیر برنامه ها و پروژه های در دست اجرا، توانمند سازی و تخصصی کردن واحدهای عملیاتی امداد و نجات شعبه اشکذر را از اولویت‌های این شعبه عنوان کرد.

ایشان ضمن تشکر از حمایت‌های مدیر عامل محترم ، مسئولین استانی هلال احمر، فرماندار جهادی و همراه شهرستان و حمایت‌های صنایع ، تجلیل از امدادگران را از برنامه های اثر بخش در تقویت روحیه این جامعه فعال عنوان کرد.

شایان ذکر است؛ این مراسم با اهدای لوح تقدیر از فرماندار شهرستان اشکذر و مدیر عامل محترم جمعیت هلال احمر استان یزد به پایان رسید.

   

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/jUQUx