• کد خبر: 43101
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 5 شهریور 1394 - 08:06
  گزارش میدانی:
  دیشب نمایشگاه عرضه مستقیم کالای اشکذر پس از 10روز برپایی در محل سالن شادروان اسلامی اداره آموزش و پرورش شهرستان به کار خود پایان داد.

  به گزارش اشکذر نیوز دیشب نمایشگاه عرضه مستقیم کالای اشکذر پس از 10روز برپایی در محل سالن شادروان اسلامی اداره آموزش و پرورش شهرستان به کار خود پایان داد.

  گفتنی است نمایشگاه عرضه مستقیم کالا که در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید برپا شده بود به عرضه کالاهایی چون لوازم التحریر،پوشاک،کیف و کفش و مواد غذایی و آرایشی بهداشتی پرداخته شد.

  خبرنگار اشکذر نیوز به این نمایشگاه رفت تا از غرفه داران و بازدید کنندگان در مورد نحوه برگزاری،محاسن و معایب این نمایشگاه سوال کند.Untitled-1

   

   

  watermarked-IMG_3746 “مرتضی خالقی” از اصفهان یکی از غرفه داران نمایشگاه نمایشگاه عرضه مستقیم کالای اشکذر بود و در مورد سطح کیفی نمایشگاه گفت:خدا را شکر مشتری ها استقبال خوبی داشتند و از لحاظ برخورد با ما خیلی خونگرم و صمیمی بودند.

  وی نظم نمایشگاه را بسیار خوب دانست و گفت: زمانی که معاون فرماندار برای بازدید از نمایشگاه آمده بود برخورد بسیار خوبی با غرفه داران داشت و من به نوبه خودم از تمامی مسئولین شهرستان اشکذر مخصوصا ریس اصناف بابت برپایی این نمایشگاه تشکر میکنم.

   

   

  watermarked-IMG_3742“روستایی”یکی از غرفه داران بود که کمبود مشتری را یکی از مشکلات اصلی نمایشگاه دانست و گفت:کمبود تبلیغات یکی دیگر از مشکلات نمایشگاه است که می شد با تبلیغات گسترده تر بازدید کنندگان را افزایش داد.

  وی مکان نمایشگاه را هم خوب ندانست و افزود:برق سالن تحمل نمایشگاه را ندارد و همین امر موجب شده که پی در پی برق این مکان قطع شود به طوری که در یک روز شاهد هفت بار قطعی در برق بودیم.

   

   

  watermarked-IMG_3713“فرهمند” یکی از اعضای شورای شهر اشکذر درمورد شرایط مکانی نمایشگاه گفت:مکان نمایشگاه باتوجه به تعداد غرفه ها کوچک است و حتی مکانی برای پارک خودرو وجود ندارد که امید است در دوره بعد مکانی مناسب تری ایجاد شود.

  وی در ادامه کار اداره اصناف را مثبت داست و ضمن تشکر از مسئولین برپاکننده نمایشگاه گفت:پیشنهاد میکنم که اصناف اشکذر بیشتر در نمایشگاه شرکت داشته باشند با عرضه جنس خوب و قیمت مناسب  بازدید کننده را جذب نمایشگاه کنند.

   

   

   

  watermarked-IMG_3694“مهلفی” یکی از بازدید کنندگاه نمایشگاه بود که تفاوت قیمت اجناس داخل نمایشگاه را با مغازه های بیرون زیاد ندانست و گفت:امسال مانند سال پیش مکان نمایشگاه از نظر وسعت ضعیف بود که من به مسئولین ذی ربط پیشنهاد میکنم سال آینده در سالن هلال احمر برگزار کنند که از هر لحاظ بهتر از این مکان است.

   

   

   

  watermarked-IMG_3743“چنانی” از دیگر بازدید کنندگانی است در گفتگو با خبرنگار اشکذر نیوز در رابطه با قیمت و کیفیت اجناس داخل نمایشگاه گفت: قیمت و کیفیت اجناس داخل نمایشگاه در مقایسه با مغازه های بیرون بهتر بوده است و من  مسئولین ذی ربط پیشنهاد میکنم در برپایی اینگونه نمایشگاه ها کوتاهی نکنند و ما نیز شاهد پیشرفت در برپایی این نمایشگاها باشیم.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ucq9c

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  2 پاسخ به “گزارش میدانی از نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در اشکذر”

  1. میثم فلاح گفت:

   با سلام و تشکدر از جناب خاکساری از بازدید وتهیه گزارش از نمتایشکاه شهرستان باستخضار برسانم که در تهیه محل نمایشگاه بازدیدهای متفاوتی از مکتانهای وسالنهای مختلف شهرستان انجام گرفت ولی متاسفانه تنها سال خالی جهت نمایشگاه همین سالن فعلی بود که به هنر مندی مجموعه وروش نصب داربستها وغرفه هابسیار مناسب انجام گرفت .
   در خصوص قطعی برق هم مشکل بابت فیوزهای سالن واداره /اموزش پرورش بود که بعد از تعویض سریع مشکل حل شده است
   البته به عرض برسانم در خصوص تبلیغات در شهرستان 18 بنر بزرگ نصب شده است از شاهدیه گرفته تا رستاقز و حدود 170 تابلو فلس پلاس نیز نصب شده در شعرستان ئونیز ارسال پیامک بریا حدود 12 هزهر نفر در محدوده جغرافیایی شهرستان که میبلغ هزینه کرد در این خصوص نزدیک به 3میلیون 500هزهر توامن شدهخ ایت.
   لذا دوستان همین انتاقدات شما باعث میسه با هم بتوانیم بهترین نمایشگاه را در شهرستان برگزار کنیم
   دوره اول دو واحد تولدید د اشتیم ودورهخ سوم چهار یا پنج واحد تولیدی ودر این نمایشگاه نزدیگ به 11 مورد واحد تولیدی وجود داشت که با فروش اجناس ارزان قیمت به مردم اقدام میکرددند.
   به امید رضایت شما مردم فهیم اشکذر
   میثم فلاح .رئیس اداره ص . م اشکذر

  2. مسافر گفت:

   باسلام.متاسقانه بعضی ازاقراد قضاوتهای بی موردی در مورد نمایشگاه گقته اند ازجمله خود من که بعدتز صحبت بامسیول نمایشگاه جهت صحت گفته هت یشان درمورد تبلیغات اقدام کردم که طبق صحبت های اقای فلاح تمامی تبلیغات درست بوده تست

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *