همایش بزرگ پیشکسوتان و رزمندگان هشت سال دوران دفاع مقدس با حضور امام جمعه بخش خضرآباد، فرماندار و معاون سیاسی اجتماعی فرماندار، فرماندهان سپاه و بسیج ناحیه اشکذر، بخشدار و شهردار خضرآباد در سالن همایش های بخشداری خضرآباد در روستای ییلاقی بوز برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ همایش بزرگ پیشکسوتان و رزمندگان هشت سال دوران دفاع مقدس با حضور حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد، روح الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر و معاون سیاسی اجتماعی اینن فرمانداری، فرماندهان سپاه و بسیج ناحیه اشکذر، بخشدار و شهردار خضرآباد در سالن همایش های بخشداری خضرآباد در روستای ییلاقی بوز برگزار شد.

در این همایش که به منظور قدر دانی از ایثارگران هشت سال دوران دفاع مقدس در بخش خضرآباد برگزار شده بود بیش از یکصد نفر از آزادگان، جانبازان و ایثارگران بخش خضرآباد به همراه خانواده هایشان گرد هم جمع شدند.

در این نشست صمیمی چند تن از ایثارگران و آزادگان سرافراز بخش خضرآباد به بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس و دوران سخت اسارت پرداختند.

حجت الاسلام غالبی در ادامه با بیان خاطرات خود از حضور در جمع رزمندگان هشت سال دوران دفاع مقدس در جبهه های جنوب و غرب کشور گفت: مسئولان در ارائه خدمات به جانبازان و ایثارگران نباید کوتاهی کنند و باید در تامین هزینه‌ها و دارو‌های مورد نیازِ جانبازان و ایثارگران، بیش از گذشته تلاش کنند.

روح الله ردائی هم در اینن مراسم گفت: یادگاران دفاع مقدس، کتاب‌های زنده‌ی خاطرات جنگ تحمیلی و رشادت‌های شهدا و ایثارگران هستند وباید با حضور فیزیکی خود در جامعه و مخصوصا در جمع جوانان خاطرات دوران دفاع مقدس را به آنان منتقل کنند در پایان به چند از ایثارگران و فعالان فرهنگی با اهدای یک جلد کتاب تجلیل کردند.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/4QIg7