اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
در اولین روز از هفته کتاب و کتابخوانی انجام شد:

گردهمایی اعضای انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 94965 | تاریخ انتشار : : 24 آبان 1399 - 22:57 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در گردهمایی اعضای انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر که به مناسبت هفته کتابخوانی در کتابخانه مرحوم ذاکری برگزار شده بود؛ کسب رتبه اول کشوری کتابخوان گروه سنی جوان توسط “اعظم دهقانی اشکذری” را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد: در راستای پر کردن اوقات فراغت مردم بویژه در شرایط شیوع ویروس کرونا و لزوم در خانه ماندن؛ کتاب در سبد کالای فرهنگی خانواده‌ها از جایگاه ویژه‌ای برخوردار باشد.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر با همراهی اعضای انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان با هدف گرامیداشت ۲۴ آبان‌ماه و آغاز هفته کتاب و کتابخوانی در کتابخانه مرحوم حاج شیخ بمانعلی ذاکری (ره) اشکذر حضور یافت.

هادی نسب در این گردهمایی ضمن عرض تبریک و تهنیت به مناسبت روز کتاب و کتابخوانی به همه متولیان و فرهیختگان عرصه کتابخوانی در شهرستان، با اشاره به مصوبات ستاد مقابله با ویروس کرونا و لزوم تعطیلی کتابخانه‌ها، بر استفاده بهینه از فضای مجازی در راستای ترویج فرهنگ مطالعه در بین آحاد جامعه تأکید کرد.

فرماندار شهرستان اشکذر در ادامه همچنین کسب رتبه اول کشوری کتابخوان گروه سنی جوان توسط «اعظم دهقانی اشکذری» را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد: در راستای پر کردن اوقات فراغت مردم بویژه در این شرایط شیوع ویروس کرونا و لزوم در خانه ماندن مردم، کتاب در سبد کالای فرهنگی خانواده‌ها از جایگاه ویژه‌ای برخوردار باشد.

رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر در پایان از بخش‌های مختلف کتابخانه عمومی مرحوم حاج شیخ بمانعلی ذاکری بازدید کرد و درجریان برنامه‌ها و فعالیت‌های این مرکز قرار گرفت.

گفتنی است در  بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی که با شعار «دانایی؛ مانایی» و از ۲۴ تا ۳۰ آبان‌ماه ادامه خواهد داشت؛ برنامه‌های فرهنگی متنوعی از سوی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر از جمله طرح هفت روز هفت کتاب، نشست کتابخوان، مسابقه هایکو کتاب، غبار روبی قبور شهدای شهرستان، مسابقه نقاشی، برگزاری کارگاه آموزشی اجرا خواهد شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/BOj2V

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec