• کد خبر: 245
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه 15 آذر 1390 - 07:39

  یادواره 87شهید دهستان رستاق باحضورپرشورخانواده های شهدا،ایثارگران واقشارمختلف مردم برگزارشددرحسینیه اعظم اسلام آبادبرگزارشد.

  حجةالاسلام:رفیعی:مديران ومسئولين نبايد بااعمال وعملكردخود باعث شوندشهدا ناراضي بمانندوهمه مامسئول هستيم دربرابركارشكني ها مقابله كنيم.

  حجةالاسلام:رفیعی:مديران ومسئولين نبايد بااعمال وعملكردخود باعث شوندشهدا ناراضي بمانندوهمه مامسئول هستيم دربرابركارشكني ها مقابله كنيم.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق،جمعه شب یادواره 87شهید دهستان رستاق درحسینیه اعظم اسلام آبادبرگزارشد.

  دراین مراسم که باحضورپرشورخانواده های شهدا،ایثارگران واقشارمختلف مردم برگزارشد؛حجةالاسلام ناصررفیعی گفت: ايثار، مقدم داشتن ديگري برخود است، چه در مسائل مالي و چه در موضوع جان، اين صفت نيک يکي از خصلت هاي ارزشمند اخلاقي است که در قرآن کريم و روايات مورد ستايش فراوان است و از وارستگي انسان سرچشمه مي گيرد.

  وی هم چنین با اشاره به پيام هاي عاشورا گفت: عاشورا داراي زواياي مختلف و درس ها و پيام هاي مختلفي است که مي توان اين مفاهيم و پيام ها را به هشت دسته اعتقادي، اخلاقي، زندگي حقيقي، عرفاني، تاريخي، سياسي، احياگري و پيام به بانوان تقسيم بندي کرد.

   

  حجةالاسلام رفیعی درادامه بابیان این که آنچه غیر از سعادت  برای مردم به لحاظ فردی و اجتماعی وجود دارد مساله مهم جهاد است خاطرنشان کرد: جهاد تنها موضوع مهمی است که در راه سعادت و نجات بشریت از ظلم می تواند راه گشای آینده باشد لذا کسانی که در کسوت جهاد بوده اند هیچگاه لباس ذلت نمی پوشند.

  مداحی،خاطره گویی و توزیع بسته های فرهنگی ازدیگربرنامه های این محفل نورانی بود.

  گفتنی است دراین مراسم”احمد علی دشتی پور”فرماندارصدوق وجمعی ازمسئولین این شهرستان نیزحضورداشتند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/XlB19

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *