• کد خبر: 18337
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه 12 فروردین 1392 - 13:47
  پیام محمد صالح جوکار به مناسبت یوم الله 12 فروردین؛
  در بخشی از پیام محمد صالح جوکار به مناسبت یوم الله 12 فروردین امده است : اکنون پس از 34 سال از آن روز حماسی، گذر از حوادث متعدد برای دشمنان درس بزرگ و برای دوستان و مریدان انقلاب اسلامی تجربه ارزشمند بجای گذاشت که همه اینها نشان از الهی بودن اهداف انقلاب اسلامی دارد.

  به گزارش نسیم صادق به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم یزد و صدوق، متن پیام محمد صالح جوکار به مناسبت یوم الله 12 فروردین به شرح ذیل می باشد.

  یوم الله 12 فروردین به فرموده امام راحل و عظیم الشأن؛ خداوند تعالی بر ما منت نهاد و رژیم استکبار را با دست توانای خود که قدرت مستضعفین است درهم پیچید و با برقراری جمهوری اسلامی وراثت حقه را به آنان ارزانی داشت روز مبارک و خجسته ای که ارزشهای انسانی جان تازه ای گرفت و جمهوری اسلامی به دست این امت خداجوی بنا نهاده شد.
  آنچه در فروردین 58 اتفاق افتاد چیزی جز انسجام و توکل بخدا و بهره مندی از دستورات الهی نبود و مردم از ستم رها شده با رأی 98 درصدی، عشق و ارادت خود را به نظام جمهوری اسلامی به اثبات رساند.
  اکنون پس از 34 سال از آن روز حماسی و تاریخی ، کشور عزیزمان با اقتدار و سربلندی قله های فتح و ظفر را یکی پس از دیگری پشت سر می گذارد و گذر از حوادث متعدد برای دشمنان درس بزرگ و برای دوستان و مریدان انقلاب اسلامی تجربه ارزشمند بجای گذاشت که همه اینها نشان از الهی بودن اهداف انقلاب اسلامی دارد.
  در مقطع کنونی که با همه دسیسه های استکبار جهانی، نظام جمهوری اسلامی مسیر پرفروغ خود را با درایت و دور اندیشی رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای به پیش می برد بیش از پیش نیازمند وحدت ملی و انسجام در صحنه های مختلف می باشد.
  با تبریک این روز فرخنده و با عظمت انتظار می رود عموم مردم قدرشناس ایران اسلامی بویژه مردم ولایتمدار استان یزد در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، بار دیگر ارادت خود را به آرمانهای بلند امام و رهبری اعلام و با حضور گسترده و منسجم در انتخابات سالجاری حماسه دیگری را در لوح زرین عملکرد خود به ثبت رساند.انشاالله

  محمدصالح جوکار
  نماینده مردم شریف شهرستانهای یزد و صدوق

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/OWPDW

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *