اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

گام اول صالح جوکار برای حضور در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی

شناسه خبر : 81961 | تاریخ انتشار : : 16 خرداد 1398 - 14:55 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع اشکذر خبر؛ محمد صالح جوکار از استعفای خود به‌منظور شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد. معاون حقوقی و پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛ این استعفا را در راستای تأکید قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی خواند و افزود: بر اساس تأکید قانون‌گذار تمام افرادی که قصد شرکت […]

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع اشکذر خبر؛ محمد صالح جوکار از استعفای خود به‌منظور شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد.

معاون حقوقی و پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛ این استعفا را در راستای تأکید قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی خواند و افزود: بر اساس تأکید قانون‌گذار تمام افرادی که قصد شرکت در انتخابات رادارند به‌جز افرادی که مشمول ماده ۲۹ این قانون هستند باید تا ۱۶ خردادماه استعفا دهند.

نماینده سابق مردم شهرستان‌های یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی؛ مهم‌ترین دلیل شرکت خود را در انتخابات یازدهمین مجلس شورای اسلامی را عشق به مردم و خدمت به ملت ایران برشمرد.

وی از ثبت نام خود در حوزه های انتخابی شهرستان های یزد و اشکذر خبر داد و گفت: امیدوارم با اعتماد و انتخاب مردم این دو حوزه زمینه خدمت  برای اینجانب فراهم گردد.

خاطرنشان می‌گردد؛ انتخابات یازدهمین مجلس شورای اسلامی ۲۸ اسفندماه سال جاری در سراسر کشور برگزار می‌شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/suQWm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124