• کد خبر: 25459
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 25 مهر 1392 - 20:12
  الحق والنصاف که آبرو داری کرد
  مرتضی عطری اشکذری و دوستانش که با شعار”از فتح قله ها تا لمس قلب ها” در حمایت از بیماری های خاص جهت فتح قله ۷۰۱۰ متری خانتانگری عازم منطقه هیمالیا شده بودند توانستند با موفقیت این قله را فتح کنند؛ به همین مناسبت همایشی در تجلیل از این کوه نورد اشکذری برگزار گردید.

  به گزارش اشکذر نیوز، اولین همایش گزارش خوانی هیمالیا نوردی به منظور تجلیل از مرتضی عطری اشکذری فاتح قله ۷۰۱۰ متری خانتانگری در سالن اجتماعات هلال احمر یزد برگزار شد.

  مرتضی عطری اشکذری و دوستانش که با شعار”از فتح قله ها تا لمس قلب ها” در حمایت از بیماری های خاص جهت فتح قله ۷۰۱۰ متری خانتانگری عازم منطقه هیمالیا شده بودند توانستند با موفقیت این قله را فتح کنند.

  مراسم با سخنرانی هاشمی رئیس تربیت بدنی شهرستان اشکذر به نیابت رئیس تربیت بدنی استان یزد آغاز شد.

  عطری سخنرانی
  سپس مرتضی عطری اشکذری  به روی صحنه رفت و شروع به سخرانی کرد، مرتضی برای همشهریانش از هدفش برای این صعود، از سختی های کار، از کسانی که در این صعود همایتش کردند سخن گفت.

  عطری کوهنوردی
  نکته قبال توجه در سخنرانی عطری اشکذری این بود که با هر جمله ای که از زبان مرتضی گفته می شد حضار در سالن او را تشویق می کردند، به طوری که مرتب صدای تشویق هوادارانش به گوش می رسید.

  در این مراسم فرماندار شهرستان اشکذر و رئیس هیئت کوه نوردی استان یزد و جمعی از کوه نوردان به نام کشور حضور داشتند.

  عطری همایش 1
  مهمان ویژه این همایش  استاد بزرگ و مربی تیم ملی کشور حسن نجاریان اولین مسلمان فاتح قله اورست بود.

  گزارش خوانی هیمالیا نوردی توسط استاد نجاریان و همراهانش و پخش مستند صعود به قله ۷۰۱۰ متری خانتانگری از دیگر بخش های این مراسم باشکوه بود.

   

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/7GbKI

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *