• کد خبر: 42490
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 22 مرداد 1394 - 17:39
  رئیس آموزش و پروش شهرستان اشکذر خبر داد
  کمالیان به مقایسه رتبه های امسال نسبت به سال پیش پرداخت و گفت: رتبه دانش آموزان در رشته ریاضی بهتر از سال پیش بوده ولی در دو رشته انسانی و تجربی تغییر محسوسی با سال پیش نداشتیم.

  کمالیان رئیس آموز ش و پرورشیه گزارش اشکذر نیوز رئیس آموزش و پروش شهرستان اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر نیوز در مورد کنکور ۹۴ توضیح داد: در کنکور امسال ۴۴۵ نفر در دو حوزه شهرستان اشکذر شرکت کردند که از این تعداد بخشی از زارچ و مابقی از اشکذر بودند.

  کمالیان در ادامه به مقایسه رتبه های امسال نسبت به سال پیش پرداخت و گفت: رتبه دانش آموزان در رشته ریاضی بهتر از سال پیش بوده ولی در دو رشته انسانی و تجربی تغییر محسوسی با سال پیش نداشتیم.

  وی گفت: پیش بینی می‌شود تراز نمره‌ای امسال از نظر کیفی نسبت به سال گذشته وضعیت بهتری داشته باشیم ولی از نظر کمی تغییری زیادی نداشته‌ایم.

  کمالیان در ادامه به بحث خیرین مدرسه ساز اشاره کرد و گفت: آموزشگاه حاج حسین دهقانی در زرین شهر، مدرسه بخشنده همت آباد، مدرسه حاج کاظم ابراهیمی در صدر آباد معروف به مدرسه امام موسی ابن جعفر (ع) ، کانون سید الشهدای رضوانشهرکه بعد از 10 سال توقف توسط خیر در حال تکمیل است و مدرسه فاطمه الزهرا (س) رضوانشهر که در حدود ۱۵۰ ملیون از اعتبارات دولت هزینه شده است از جمله پروژه‌هایی است که برای سال تحصیلی ۹۴-۹۵ قابل بهره برداری است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/JfkJt

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *