جشن گلریزان شهرستان اشکذر برگزار گردید و در این آیین که با اجرای خواننده محبوب کشوری مجید اخشابی همراه بود مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان از سوی نیکوکاران و صنعت گران این شهرستان اهدا شد.

به گزارش اشکذر خبر، همزمان با آخرین شب از ماه مبارک رمضان جشن گلریزان جهت کمک به زندانیان جرائم غیر عمد شهرستان اشکذر با حضور مدیرکل زندان های استان، معاون قضایی اداره کل دادگستری استان، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب، فرماندار، شهردار ، بخشدار مرکزی، رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان، خیران و صاحبان صنایع و اقشار مختلف مردم در پارک بزرگ شهر اشکذر برگزار شد.

مدیرکل زندان های استان گفت: زندانیان جرائم غیر عمد چشم انتظار کمک‌های خیران برای آزادی از زندان و بازگشت به آغوش خانواده هایشان را دارند.

رضا مقبلی افزود: تعداد زندانیان جرائم غیر عمد شهرستان اشکذر ۳ نفر هستند که جهت کمک به آزادی آنها به مبلغ ۳۷ میلیارد ریال نیاز است.

وی اظهار داشت: یکی از مهمترین اقدامات ستاد دیه در راستای فرهنگ سازی جهت کمک به زندانیان جرائم غیر عمد برگزاری جشن‌های گلریزان به صورت مردمی است که خوشبختانه این اتفاق مهم در اشکذر هر ساله باشکوه تر برگزار می شود.

حضور خواننده کشوری مجید اخشابی و اجرای برنامه های شاد توسط مهدی صفوی زاده از برنامه های اجرا شده در این جشن بود.

لازم به ذکر است در پایان جشن گلریزان شهرستان اشکذر و با مشارکت خیران و صنایع مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان جهت کمک به زندانیان جرائم غیر عمد شهرستان جمع آوری شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/glXZA