اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

کمک پانصد میلیون ریالی مردم شهرستان اشکذر به مردم سیل زده کشور

شناسه خبر : 81473 | تاریخ انتشار : : 28 اردیبهشت 1398 - 8:52 | ارسال توسط :

علیرضا خلیلی در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر به کمک های نقدی و غیر نقدی مردم شهرستان به افراد سیل زده کشور اشاره کرد و افزود: به همت مردم خیر شهرستان اشکذر تاکنون بیش از پانصد میلیون ریال برای کمک به مردم سیل زده کشور  توسط این نهاد، جمع آوری شده است. رئیس کمیته امداد […]

علیرضا خلیلی در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر به کمک های نقدی و غیر نقدی مردم شهرستان به افراد سیل زده کشور اشاره کرد و افزود: به همت مردم خیر شهرستان اشکذر تاکنون بیش از پانصد میلیون ریال برای کمک به مردم سیل زده کشور  توسط این نهاد، جمع آوری شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان اشکذر کمک های جمع آوری شده را در قالب پول نقد و کالا دانست و گفت: حدود صد میلیون ریال کمک نقدی و بیش از 400 میلیون ریال کمک غیر نقدی از طریق کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) اشکذر از مردم متدین شهرستان جمع آوری شده است.

وی با تشکر از مردم شهرستان اشکذر، ادامه داد: اکثر کمک ها در غرفه های کمیته امداد سطح شهر و همچنین نماز جمعه ها برای سیل زدگان جمع آوری شده است.

خلیلی در پایان با تشکر  از کمک 30 میلیون تومانی کانون فرهنگی حضرت زهرا (س) رستاق، تصریح کرد: ارسال کمک های دریافتی به مناطق سیل زده طی دو محله از شهرستان اشکذر صورت گرفته است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ueJAr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124