• کد خبر: 27332
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: شنبه 5 بهمن 1392 - 17:56
  بخشدار اشکذر تاکید کرد:
  بخشدار مرکزی اشکذر در گفتگوی تلفنی با بخش خبری 16:45 در رابطه با جاده حسن آباد به اشکذر اظهار داشت: کمبود اعتبار شهرستانی دلیل تاخیر در بهره بردای جاده حسن آباد به اشکذر است.

  تصادف جاده حسن آباد به اشکذر

  به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز، بخشدار اشکذر در گفتگوی تلفنی با بخش خبری 16:45 شبکه تابان اظهار داشت: واحدهای صنعتی در اطراف جاده حسن آباد به اشکذر و همچنین دسترسی های متعددی که شهرکهای صنعتی نیکو به این جاده زده است بار ترافیکی این جاده را افزایش داده است که این خود باعث افزایش حوادث این چنینی شده است.

  سید محمد اشرف افزود: مجموعه شهرستان به این فکر افتادند تا طراحی از معبر انجام دهند که این طراحی خوشبختانه انجام شد ولی با توجه به محدود بودن اعتبار شهرستانی اجرای پروژه فازبندی شده است.

  بخشدار مرکزی اشکذر در ادامه تصریح کرد: فاز اول که اجرای رفوژ وسط و روشنایی وسط بلواری بود در دستور کار قرار گرفته و تامین اعتبار شده است که ان شا الله در دهه فجر به بهره برداری می رسد و فازهای بعدی پس از تامین اعتبار در آینده نزدیک اجرا خواهد شد تا از حوادث این چنینی جلوگبری بعمل آید.

  گفتنی است پیش از این مسئول در مصاحبه با یکی از سایتهای خبری اعلام کرده بود که حداقل تا خردادماه سال 92 یک لاین از این بلوار مورد بهره برداری و روشنایی آن بطور کامل اجرا خواهد شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/homxZ

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *