امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه با اشاره به توهین و هتک حرمت قرآن کریم در کشور سوئد گفت: کشورهای اروپایی از گسترش موج گرایش به اسلام مردم نگرانند.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه که در مسجد امام زاده سیدکافی (ع) روستای کافی آباد برگزار شد؛ با اشاره به توهین و هتک حرمت قرآن کریم در کشور سوئد گفت: کشورهای اروپایی از گسترش موج گرایش به اسلام مردم نگرانند و تاب مقابله با آن را ندارند از این رو تلاش می کنند تا چهره‌ای غیرواقعی از اسلام به نمایش گذاشته و هر از چندگاهی با اهانت به مقدسات مسلمانان، در خیال خام خود در برابر این موج ایستادگی کنند که قطعا اتحاد مسلمانان و اعلام انزجار از این حرکت می‌تواند توطئه دشمن را خنثی کند.

غالبی با اشاره به حلول ماه رجب‌المرجب و توصیه مکرر آموزه‌های دینی در خصوص این ماه، نسبت به استفاده حداکثری از فیوضات ماه رجب و کسب آمادگی برای ورود به ماه مبارک رمضان تاکید کرد.

در پایان مراسم نماز عبادی سیاسی جمعه نمازگزاران جمعه با شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا؛مرگ بر اسرائیل؛مرگ بر انگلیس؛سکوت در برابر اهانت خیانت است خیانت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم را محکوم کردند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/mt8f6