اشکذر خبر

[corner-ad id="1"]
تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

کشف هفت میلیارد ریال کالای قاچاق توسط ماموران شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 46626 | تاریخ انتشار : : 21 آبان 1394 - 21:34 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس یزد، سردار ‘ایرج کاکاوند’ گفت: در راستای برخورد با قاچاقچیان کالا و ارز و سودجویان نظام اقتصادی کشور، ماموران پلیس این استان برنامه ریزی های لازم در این راستا را به عمل آورده و راههای ورودی استان را تحت پوشش قرار دادند. وی ضمن اشاره به توقیف دو […]

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس یزد، سردار ‘ایرج کاکاوند’ گفت: در
راستای برخورد با قاچاقچیان کالا و ارز و سودجویان نظام اقتصادی کشور،
ماموران پلیس این استان برنامه ریزی های لازم در این راستا را به عمل
آورده و راههای ورودی استان را تحت پوشش قرار دادند.
وی ضمن اشاره به توقیف دو دستگاه کامیون ‘بنز’ در محورهای مواصلاتی استان یزد توسط ماموران شهرستان ‘اشکذر’ و ایستگاه بازرسی شهید مدنی افزود:ماموران پلیس استان یزد در بازرسی از این دو دستگاه کامیون، بیش از دو هزار و 200 قلم انواع کالاهای خارجی قاچاق فاقد مجوز گمرکی را کشف کردند.
این مقام ارشد انتظامی ارزش محموله های کشف شده را هفت میلیارد و 600 میلیون ریال بیان کرد و ادامه داد: کالاهای کشف شده بیشتر شامل گوشی های موبایل، لوازم الکترونیکی و همچنین انواع پوشاک خارجی است.
کاکاوند با بیان اینکه در رابطه با این کشفیات چهار متهم دستگیر و
به مقامات قضائی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: قاچاقچیان، این محموله های خارجی قاچاق را بدون مجوز گمرکی از جنوب کشور، بارگیری و قصد انتقال به پایتخت را داشتند که توسط ماموران پلیس استان یزد، شناسایی و دستگیر شدند.
رئیس پلیس استان یزد ضمن اشاره به افزایش بسیار چشمگیر کشفیات کالاهای قاچاق توسط ماموران پلیس این استان، تصریح کرد: مبارزه با قاچاق کالاهای ترانزیتی و گمرکی، ناامن ساختن بستر ارتکاب جرم و در پی آن افزایش هزینه جرم در راه تحقق مصادیق اصلی مبارزه با قاچاق کالا در دستور کار پلیس استان یزد خواهد بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/UemQ8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124