اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

کشف هفت میلیارد ریال چای قاچاق در یزد

شناسه خبر : 65388 | تاریخ انتشار : : 19 تیر 1396 - 21:55 | ارسال توسط :

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ محمود میرحسینی گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی ضمن کنترل محورهای ورودی یک دستگاه تریلی که از چابهار عازم تهران بود به ظن حمل قاچاق متوقف کردند. وی ادامه داد: ماموران پلیس پس از بررسی های لازم متوجه شدند این تریلی حامل 20 […]

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ محمود میرحسینی گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی ضمن کنترل محورهای ورودی یک دستگاه تریلی که از چابهار عازم تهران بود به ظن حمل قاچاق متوقف کردند.
وی ادامه داد: ماموران پلیس پس از بررسی های لازم متوجه شدند این تریلی حامل 20 تن چای خارجی فاقدمجوز گمرکی است که به همین منظور خودرو را توقیف و روانه پارکینگ کردند.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی یزد ضمن اشاره به دستگیری یک متهم در این راستا و معرفی وی به مبادی قانونی خاطرنشان کرد: توجه مردم به استفاده از کالای ایرانی و تولیدات داخلی، در مسیر رشد، تولید و شکوفایی ملی، آثار و نتایج مثبتی را به دنبال خواهد داشت.
محورهای ارتباطی استان یزد به دلیل اتصال استان های جنوبی به مرکز کشور و موقعیت این استان در کانون کریدور شمال – جنوب کشور باعث شده تا راه های این استان مورد سوء استفاده برای انتقال کالای قاچاق قرار گیرد.

منبع : ایرنا

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zgchu

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124