• کد خبر: 38023
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه 19 اسفند 1393 - 22:15
  سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی یزد از کشف 62 هزار قلم انواع مواد محترقه به ارزش 6 میلیارد و 200 میلیون ریال توسط ماموران پلیس این استان خبر داد.

  مواد محترقه

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس یزد، سرهنگ کاظم کفاش پناه افزود: با توجه به نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال و فعالیت افرادی سودجو در سطح جامعه در خصوص تهیه و فروش موادمحترقه و به خطر انداختن سلامت کودکان و نوجوانان برخورد با این افراد در دستور کار قرار گرفت.

   

  وی ادامه داد: در همین رابطه ماموران پلیس آگاهی استان از وجود انباری از موادمحترقه در یکی از خیابانهای شهر یزد مطلع و به همین منظور تحقیقات لازم را در این زمینه آغاز کردند.

   

  کفاش پناه تصریح کرد: عوامل پلیس ضمن بررسی موضوع و پس از انجام هماهنگی قضائی، بازرسی از انبار مورد نظر را آغاز و این مقدار مواد محترقه گران قیمت را کشف و ضبط کردند.

   

  سرپرست معاونت اجتماعی انتظامی یزد ضمن اشاره به دستگیری دو متهم در این زمینه یادآور شد: با توجه به آسیب پذیر بودن جوانان و نوجوانان در خصوص شادی های کاذب در این روز می طلبد که خانواده ها برای پیشگیری از وقوع حوادث احتمالی نظارت بیشتری بر عملکرد فرزندانشان داشته باشند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/nASY5

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *