• کد خبر: 88148
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: یکشنبه 29 دی 1398 - 18:38
  فرماندار اشکذر عنوان کرد:

  فرماندار اشکذر گفت: در شش ماهه اول سال و با همکاری اعضای کمیسیون اقدامات بسیار خوبی انجام شده که کشف بیش از 45 هزار لیتر سوخت قاچاق و انبارهای احتکار شده برنج، شکر و روغن خودرو در شهرستان از جمله آنها بوده است.

  به گزارش اشکذرخبر، فرماندار اشکذر در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان به آماری از کشفیات و گشت های مشترک در سطح شهرستان پرداخت و گفت: در شش ماهه اول سال و با همکاری اعضای کمیسیون اقدامات بسیار خوبی انجام شده که کشف بیش از ۴۵ هزار لیتر سوخت قاچاق و انبارهای احتکار شده برنج، شکر و روغن خودرو در شهرستان از جمله آنها بوده است.

  هادی هادی نسب با بیان اینکه قاچاق کالا و ارز موجب رکود واحدهای تولیدی و صنعتی، بیکاری جوانان و آسیب های اجتماعی دیگر می شود، اظهار داشت: حوزه قاچاق کالا دارای دو بخش پیشگیری و فرهنگی دارد که این دو بخش باید توامان با یکدیگر مورد توجه اعضا کمیسیون شهرستانی قرار گیرد.

  وی اظهار داشت: تکمیل و پایش اطلاعات انبارها و مراکز نگهداری کالاها در شهرستان باعث ساماندهی و شفاف سازی نگهداری کالاها در انبار، حمایت از مصرف کنندگان و جلوگیری از رانت خواری خواهد شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/bbo5R

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *