اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

کشف بیش از ۲۸ تن انواع مواد مخدر در یزد

شناسه خبر : 47937 | تاریخ انتشار : : 05 دی 1394 - 9:30 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذرنیوز به نقل ازخبرگزاری تسنیم از یزد، سرهنگ محمدحسین ستوده‌نیا پیش از ظهر امروز در نشست تخصصی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان یزد با بیان اینکه فرمانده انتظامی استان یزد برخورد جدی با قاچاق انواع مخدر را در دستور کار جدی خود قرار داده است، اظهار داشت: اجرای برنامه‌های فرهنگی به […]

کشف مواد مخدر تبریز9

به گزارش اشکذرنیوز به نقل ازخبرگزاری تسنیم از یزد، سرهنگ محمدحسین ستوده‌نیا پیش از ظهر امروز در نشست تخصصی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان یزد با بیان اینکه فرمانده انتظامی استان یزد برخورد جدی با قاچاق انواع مخدر را در دستور کار جدی خود قرار داده است، اظهار داشت: اجرای برنامه‌های فرهنگی به منظور پیشگیری از شیوع انواع جرم در استان یزد ضروری است.

جانشین ستاد مبارزه با مواد مخدر استان یزد گفت: با توجه به اهمیت فعالیت فرماندهی انتظامی استان یزد، در 9 ماه امسال 28 تن و 234 کیلوگرم انواع مواد مخدر در سراسر استان یزد کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد با اشاره به اهمیت رشد 86 درصدی کشف انواع مواد مخدر، نسبت به زمان مشابه در سال گذشته افزود: از ابتدا تا پایان آذرماه امسال 88 طرح انتظامی و امنیتی توسط فرمانده انتظامی استان یزد اجرا شده است.

ستوده‌نیا اجرای 43 طرح عملیاتی در محوره‌های مواصلاتی استان، کشف بیش از 8 تن انواع مواد مخدر و دستگیری 619 قاچاقچی مواد مخدر در طرح‌های محورهای مواصلاتی را از جمله اقدامات انجام شده در استان یزد عنوان کرد.

وی اجرای 42 مرحله طرح پاکسازی نقاط آلوده در استان یزد، دستگیری بیش از 1‌هزار نفر و کشف بیش از 400 کیلوگرم انواع مخدر را از دیگر دستاوردهای نیروی انتظامی یزد در اجرای طرح‌های پاکسازی نقاط آلوده دانست.

جانشین ستاد مبارزه با مواد مخدر استان یزد اجرای طرح ارتقای امنیت‌اجتماعی با رویکرد اجرای فصلی را، از دیگر اقدامات فرماندهی انتظامی استان یزد دانست و بیان کرد: در این طرح 138‌نفر دستگیر و بیش از 100 کیلو‌گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به ضرورت ساماندهی کمپ‌های نگهداری و ترک‌اعتیاد استان یزد، تصریح کرد: 170‌نفر در کمپ‌های ترک اعتیاد استان یزد در حال درمان هستند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ac9cr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124