اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

کسب مقام در جشنواره مرشد استان توسط مرشد اشکذری

شناسه خبر : 28178 | تاریخ انتشار : : 10 اسفند 1392 - 21:21 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، ˈ محمد حسین ارزانش ˈ روز شنبه افزود: در پایان این جشنواره در رشته غزل خوانی و در رده سنی زیر 15 سال پوریا میرجلیلی از یزد ، قاسم فلاح از میبد و احسان فلاح از بخش بهمن شهرستان ابرکوه اول تا سوم شدند. وی اظهار داشت: در گروه سنی 16 […]

به گزارش اشکذر نیوز، ˈ محمد حسین ارزانش ˈ روز شنبه افزود: در پایان این جشنواره در رشته غزل خوانی و در رده سنی زیر 15 سال پوریا میرجلیلی از یزد ، قاسم فلاح از میبد و احسان فلاح از بخش بهمن شهرستان ابرکوه اول تا سوم شدند.

وی اظهار داشت: در گروه سنی 16 تا 20 سال علی حسین زاده از یزد بر سکوی اول ایستاد و سید ابوالفضل بکاء از تفت و مصطفی بهارستانی از میبد دوم و سوم شدند.

این مسئول گفت: در گروه سنی 21 تا 35 سال هم ابراهیم فلاح از میبد اول شد، سجاد کوهکن از یزد عنوان دومی را بدست آورد و جابر شعبانزاده از یزد در رده سوم قرار گرفت.

ارزانش خاطر نشان کرد: حسین جعفری نژاد از یزد و مجید فلاح از میبد هم عناوین اول و دوم گروه سنی 36 تا 50 سال به دست آوردند.

وی گفت: در رشته حماسه خوانی هم محمدجواد میرحسینی از بخش بهمن شهرستان ابرکوه اول شد و علی حاتمی و علیرضا چاکرالحسینی هردو از ابرکوه دوم و سوم شدند.

به گفته وی در گروه سنی 16 تا 20 سال هم محمدجواد ضیایی از یزد ، محمدرضا کارگر از میبد و محمداکرمی از ابرکوه به ترتیب عنوان های اول تا سوم را بدست آوردند.

ارزانش همچنین خاطر نشان کرد: در گروه سنی 21 تا 35 سال نیز محمد افسانی از یزد بر سکوی نخست ایستاد ، محمددهقانی از اشکذر دوم شد و محمد جواد جعفری از میبد نیز در رده سوم قرار گرفت.

وی افزود: در گروه سنی 36 تا 50 سال هم محمدعلی حاصلی از ابرکوه ، علی فلاح از میبد و محمد خاتمی از میبد در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.

منبع : ایرنا

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/1SFeS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec