اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

کسب مقام اول هلال احمر اشکذر در مسابقان قرآنی استان

شناسه خبر : 39403 | تاریخ انتشار : : 26 فروردین 1394 - 17:47 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز در مسابقات قرآنی هلال احمر استان یزد که به میزبانی شهرستان یزد برگزار شد شهرستان اشکذر به مقام اول رسید. خانم اسلامی مسئول فرهنگی هلال احمر شهرستان اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر نیوز افراد شرکت کننده از شهرستان اشکذر را در این مسابقات 10نفر اعلام کرد و ادامه داد: اعضای شرکت کننده […]

به گزارش اشکذر نیوز در مسابقات قرآنی هلال احمر استان یزد که به میزبانی شهرستان یزد برگزار شد شهرستان اشکذر به مقام اول رسید.

خانم اسلامی مسئول فرهنگی هلال احمر شهرستان اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر نیوز افراد شرکت کننده از شهرستان اشکذر را در این مسابقات 10نفر اعلام کرد و ادامه داد: اعضای شرکت کننده از شهرستان اشکذر تشکیل شده از 7 برادر و 3 خواهر میباشند که در ده رشته ممکن در مرحله استانی 7نفر به مقام اول رسیدند.

وی در ادامه اعلام کرد که امیر عباس مزیدی در رشته تحقیق، حسین قدس در رشته ترتیل، منصور گل محمدی در رشته حفظ دو جزء، امیر حسین عطارزاده در رشته حفظ 20جزء، مصطفی خاکساری در رشته حفظ احادیث موضوعی، محمد سجاد زارع در رشته حفظ آیات موضوعی، خانم عظیمه حکیم آبادیان در رشته حفظ دو جزء خواهران به مقام اول رسیدند و محمد سجاد زارع در رشته حفظ پنج جزء به مقام دوم دست یافت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/0BN3D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124