• کد خبر: 25512
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: شنبه 27 مهر 1392 - 14:23
  در دومین المپیاد ورزشی دارالعباده
  در دومین المپیاد ورزشی دارالعباده در رشته تنیس روی میز نوجوانان استان در رده تیمی و انفرادی شهرستان مهریزموفق به کسب مدال طلا شد.

  به گزارش اشکذر نیوز، این مسابقات با حضور 10تیم شهرستانهای مهریز،یزد ،میبد،اردکان،بافق،ابرکوه،اشکذر،تفت،بهاباد و خاتم در محل سالن ورزشی شهدای کارگر مجموعه ورزشی کارگران مهریزبرگزار شد.

  در دور اول تیمها به صورت 2 گروه 5 تیمی به صورت دوره ای با هم رقابت کردندو بعد از صعود 2 تیم از هر گروه مسابقات به صورت حذفی آسیایی ادامه پیدا کرد که پس از 23 بازی تیمی تیم مهریز متشکل از مصطفی زارع،وحید حاضری،محمدحسین دهقان و محمد صادق خواجه با مربیگری حسین زارع و سرپرستی سعید زارعزاده مدال طلا را ربود.

  تیم یزد با بازیکنان ابوالفضل سالاری،محمد جواد رمضانی و سید محمد حسینی وبا مربیگری سید علی محمد حسینی و سرپرستی حمید حجت بر سکوی دوم ایستاد.

  و تیمهای میبد با راکت به دستان علی نخعی،امیر حسین خالو محمدی،عرفان محمودیان و امیر محمد محمودیان با سرپرستی مصطفی حاجی رشیدی و مربیگری یاسر دهقانی ، و اردکان با نفرات محمد مهدی فخری ،علی کریمی زاده،علیرضا ذاکری و علی دهقانی با مربیگری حسین خلیلی و سرپرستی موسی ذاکری مشترکا به مقام سومی رضایت دادند.

  مسابقات رده انفرادی هم با حضور 34 بازیکن به صورت حذفی برگزار شد که پس از انجام 33بازی انفرادی مصطفی زارع و حمید حاضری هر دو از مهریز موفق به دریافت مدال طلا و نقره شدند و ابوالفضل سالاری از یزد و علی نخعی ازمیبد مشترکا بر سکوی سوم ایستادند.

  محمد حسین کبودساز داور بین المللی یزدی با کمک داوری مهدی تجملیان داور درجه یک و همراهی داوران درجه 3حمید دهقان،محمد زین العابدینی ،محمد صادق دهقان،مجتبی پیر زاده و شهاب اعتمادالعلما این مسابقات را قضاوت کردند.

  در مراسم اختتامیه پینگ پنگ بازان جوایز و مدالهای خود را از دست دهقان مدیر کل ورزش و جوانان استان و سیفی رئیس هیئت تنیس روی میز استان یزد و تنی چند از مسئولین ادارات شهرستان مهریز دریافت نمودند.

  منبع : هئیت تنیس روی میز استان یزد

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/q2X2r

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *