• کد خبر: 39203
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 20 فروردین 1394 - 23:42
  معاون اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر:
  معاون اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر گفت: این شهرستان در سال 93 با ایجاد 218 شغل در بخش اصناف شهرستان رتبه دوم استان را در بین دیگر شهرستان‌ها به خود اختصاص داد.

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر، معاون این اداره اظهار داشت: طبق آخرین آمار موجود در سامانه رصد اشتغال و اعلام سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، شهرستان اشکذر از ابتدای سال 93 تا 15 اسفند 93 با ایجاد 218 شغل در رتبه دوم استان قرارگرفته است.

  فلاح افزود: میزان کل اشتغال تعهد شده این شهرستان 401 شغل بود که 218 شغل ایجادشده است. درصد تحقق اشغال این شهرستان نسبت به تعهد دیگر شهرستان‌های استان 54.4 درصد است.

  فلاح ابراز امیدواری کرد که باراهنمایی‌های فرماندار شهرستان ونیز مسئولین اجرایی شهرستان و سرمایه‌گذاران ونیز همکاری و مساعدت اتحادیه‌ها و اتاق اصناف شهرستان تا آخر سال 1394 بیش از تعهد این شهرستان شغل ایجاد خواهد شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/BklaB

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  یک پاسخ به “کسب رتبه دوم استانی در ایجاد اشتغال توسط اداره صنعت، معدن و تجارت”

  1. رضا رفیعی گفت:

   با سلام
   ضمن تشکر از مسولان اداره صنعت معدن اشکذر به نظر میرسه جان تازه ای در این اداره جاری شده واین اداره بعد سالها سکوت و کم کاری مدتی فعالیت خودش را هم در امورات اداری خودش وهم در رسانه ها به خوبی شروع کرده است و بنظر میرسه در جهت ادامه یافتن این روند فرماندار شهرستان باید از مسول اداره وکارمندانش تشکر ویژه ای داشته باشند .
   دست مریزاد وخدا قوت من را قبول کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *