اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

کسب رتبه برتر کنکور سراسری توسط جوان فیروزآبادی

شناسه خبر : 30535 | تاریخ انتشار : : 18 مرداد 1393 - 15:42 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از خبری فیروزآباد، حمید رضا مددی مقدم  در کنکور سراسری سال 93  توانست رتبه 33  منطقه دو  و 69 کشوری را بدست آورد. این افتخار بزرگ را به خانواده فرهنگی ایشان و تمام مردم منطقه تبریک عرض می نماییم . حمید رضا مددی مقدم دبستان را در مدرسه شرف […]

حمید رضا مددی مقدم

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از خبری فیروزآباد، حمید رضا مددی مقدم  در کنکور سراسری سال 93  توانست رتبه 33  منطقه دو  و 69 کشوری را بدست آورد.

این افتخار بزرگ را به خانواده فرهنگی ایشان و تمام مردم منطقه تبریک عرض می نماییم .

حمید رضا مددی مقدم دبستان را در مدرسه شرف الدین فیروزآباد و راهنمایی را در مدرسه شهید باغی فیروزآباد و یکی از مدارس شهر زارچ به پایان رساند و سپس وارد  دبیرستان استعداد های درخشان شهر یزد شد.

وی با تلاش و پشتکار مثال زدنی خود و حمایت های خانواده  توانست در کنکور سراسری امسال به رتبه ای بی سابقه در منطقه  دست یابد.

هر چند در سالهای گذشته آقای علیرضا رضواندوست(رتبه 14 منطقه دو) و سعید دهقان( رتبه 12 منطقه سه) رتبه های دو رقمی را در رشته ریاضی کسب نموده بودند ولی کسب رتبه دو رقمی در رشته تجربی  کم سابقه بوده است.

این موفقیت را به خانواده  و  معلمان و تمامی کسانی ازایشان حمایت نموده  و مشوق وی  بوده اند تبریک می گوییم و از خداوند بزرگ در ادامه مراحل زندگی برای ایشان سلامتی و توفیق روز از افزون خواستاریم

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/aUP0E

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec