اشکذر خبر

فرماندار اشکذر خواستار شد:

کاهش وابستگی جامعه هدف کمیته امداد با ایجاد درآمد پایدار

شناسه خبر : 96892 | تاریخ انتشار : : ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰:۱۰ | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در جریان بازدید از یک کارگاه تولید ادوات کشاورزی و باغداری با اشاره به سیاست‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) در راستای توانمندسازی و استقلال خانواده‌های مددجویان برای کسب درآمد، اظهار کرد: باید با برنامه‌ریزی، ایجاد فرصت‌های شغلی و درآمدهای پایدار، وابستگی جامعه هدف کاهش یابد.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب” فرماندار شهرستان اشکذر با همراهی محمد شجاعان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد در راستای حمایت از رونق اقتصادی و رفع موانع تولید از یک کارگاه تولید ادوات کشاورزی و باغداری بازدید کرد.

هادی‌نسب در جریان این بازدید با بیان اینکه از فعالیت استارت‌آپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع خلاق و فعالیت‌های نوآورانه بویژه در حوزه‌های کشاورزی و دامداری حمایت خواهیم کرد؛ خاطرنشان کرد: کمک به گسترش طرح‌های نوآورانه و فناورانه به منظور توسعه و افزایش تولیدات دانش‌بنیان، ایجاد اشتغال پایدار و افزایش سطح درآمد مددجویان را بدنبال خواهد داشت.

فرماندار اشکذر در ادامه  با اشاره به سیاست‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) در راستای توانمندسازی و استقلال خانواده‌ها برای کسب درآمد، اظهار داشت: باید با برنامه‌ریزی، ایجاد فرصت‌های شغلی و درآمدهای پایدار، وابستگی جامعه هدف کاهش یابد.

“محمد شجاعان” نیز در این بازدید با بیان اینکه هدف اصلی کمیته امداد امام خمینی (ره) افزایش سطح رفاه مددجویان، ایجاد اشتغال پایدار برای ایشان است؛ اعلام کرد: آمادگی لازم جهت حمایت و به کارگیری طر­ح­های آزموده شده توسط پارک علم و فناوری را داریم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/z1aS5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *