اشکذر خبر

کاهش آمار تصادفات جاده ای در نوروز امسال یزد

شناسه خبر : 80757 | تاریخ انتشار : : 22 فروردین 1398 - 19:19 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذرخبر خبرگزاری موج یزد، محمد علی طالبی استاندار یزد در صبحگاه پلیس با قدردانی از تلاش های انجام شده افزود: تلاش پلیس و ارتباط با مردم موجب تحقق اهداف نظام وانقلاب اسلامی در حوزه امنیت است. وی در ادامه با اشاره به افزایش 100 درصدی مسافران نوروزی در یزد از جدیت کارکنان پلیس و سایر دستگاه […]

کاهش آمار تصادفات جاده ای در نوروز امسال یزدبه گزارش اشکذرخبر خبرگزاری موج یزد، محمد علی طالبی استاندار یزد در صبحگاه پلیس با قدردانی از تلاش های انجام شده افزود: تلاش پلیس و ارتباط با مردم موجب تحقق اهداف نظام وانقلاب اسلامی در حوزه امنیت است.

وی در ادامه با اشاره به افزایش 100 درصدی مسافران نوروزی در یزد از جدیت کارکنان پلیس و سایر دستگاه های اجرایی مسئول در خدمت به مردم و امنیت و آرامش در استان قدردانی کرد.

استاندار یزد اظهار داشت: اقدام های پلیس راهور در پیشگیری از وقوع حوادث بسیار نقش آفرین بوده و کاهش تصادفات و تلفات جانی در استان افتخاری بزرگ محسوب می شود.

طالبی گفت: با تلاش پلیس، ضریب امنیتی استان یزد در نوروز امسال نسبت به سال های گذشته افزایش محسوسی داشت که این نشان دهنده جدیت این نیرو و فرماندهی پلیس است.

منبع:خبرگزاری موج یزد

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/oSs27

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *