اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

کانون های مساجد گسترده ترین و تاثیر گذارترین پایگاه اجتماعی در سراسر کشور

شناسه خبر : 100211 | تاریخ انتشار : : 17 مرداد 1400 - 23:29 | ارسال توسط :

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر کانون های مساجد را به عنوان گسترده ترین و تاثیر گذارترین پایگاه اجتماعی در سراسر کشور عنوان کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد علی شکاری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر در نشست با جمعی از مدیران مسئول و رابطین کانون های فرهنگی و هنری این شهرستان ضمن اشاره به جایگاه و نقش کانون های مساجد به عنوان گسترده ترین و تاثیر گذارترین پایگاه اجتماعی در سراسر کشور؛ بر لزوم ساماندهی انور و مسائل مربوطه و برنامه های اجرایی در طول سال جاری تاکید کرد.

شکاری در ادامه بر ضرورت تعامل و هم افراطی کانون های فرهنگی و هنری مساجد با مراکز فرهنگی و نیز دستگاه ها تاکید نمود.

وی در این نشست نیز با ارائه پیشنهاد تشکیل هسته مرکزی کانون های متشکل از هیات نظارت و برنامه ریزی که وظیفه بررسی و ارائه اطلاعات طرحهای اجرایی، جمع آوری اطلاعات و آمار و نیز ایجاد هماهنگی و وحدت رویه بین کانون ها را برعهده خواهند داشت؛ برای اولین بار در این شهرستان به عنوان پایلوت گفت: در صورت موفقیت پیشنهاد اجرایی آن را به ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور ارائه خواهد شد.

خاطر نشان می گردد؛ در ادامه این نشست مباحثی پیرامون اقامه نماز صورت گرفت و مقرر شد کلیه کانون ها طرح های اجرایی خود را جهت تایید و بررسی به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر ارائه نمایند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/gW9Ni

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec