اشکذر خبر

کانون‌های فرهنگی مساجد هسته‌های مقاومت در مقابل جنگ نرم دشمنان هستند

شناسه خبر : 80121 | تاریخ انتشار : : 18 اسفند 1397 - 11:33 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، حجت‌الاسلام دلاوری امام‌جمعه رستاق ضمن گرامیداشت یاد امام راحل ره و شهدا به‌ویژه شهدای عملیات بدر و شهیدان مهدی باکری و شهید همت به موضوع کانون‌های فرهنگی مساجد پرداخت و گفت: کانون‌های فرهنگی مساجد هسته‌های مقاومت در مقابل جنگ نرم دشمنان هستند. خطیب جمعه رستاق گفت: یکی از مصادیق زنده نگه‌داشتن […]

به گزارش اشکذر خبر، حجت‌الاسلام دلاوری امام‌جمعه رستاق ضمن گرامیداشت یاد امام راحل ره و شهدا به‌ویژه شهدای عملیات بدر و شهیدان مهدی باکری و شهید همت به موضوع کانون‌های فرهنگی مساجد پرداخت و گفت: کانون‌های فرهنگی مساجد هسته‌های مقاومت در مقابل جنگ نرم دشمنان هستند.

خطیب جمعه رستاق گفت: یکی از مصادیق زنده نگه‌داشتن یاد شهدا و نهادینه کردن روحیه ایثار و شهادت‌طلبی در جوانان همین کاروان‌های راهیان نور است.

دلاوری با اشاره سوم ماه رجب شهادت امام هادی علیه‌السلام زندگانی این امام همام را الگویی کامل برای مسئولان دانست و تصریح کرد: ساده زیستی ایشان درسی برای مسئولان باید باشد، مسئولی که حقوق نجومی وزندگی اشرافی دارد نمی‌تواند درد و رنج مردم مستضعف را درک کند.

وی در ادامه با بیان این‌که آن حضرت با تشکیل و تقویت شبکه وکالت در زمانی که خود حضرت در حصر و شیعه در فشار و تحریم حکومت عباسی بود این تحریم‌ها را مهار کردند، گفت: امروز دولت می‌تواند از نیروی عظیم بسیج به‌عنوان یک شبکه ارتباطی مسئله توزیع اقلام را حل کند و جلوی بی‌عدالتی‌ها را بگیرد.

خطیب جمعه رستاق در پایان به عبرت گیری کره شمالی از برجام سخن گفت و بیان کرد: رهبر کره شمالی به‌خوبی دریافته است آمریکا قابل‌اعتماد نیست و فقط دنبال امتیاز گیری است، سخنی که بارها مقام معظم رهبری تاکید کردند ولی برخی از مسئولان توجه نکرده و متاسفانه عده‌ای هم هنوز به دنبال برجام دو و سه هستند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/FUrx1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *