اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

کاندید های مجلس شورای اسلامی، وظیفه دارند به نفع فرد اصلح انصراف دهند

شناسه خبر : 87031 | تاریخ انتشار : : 22 آذر 1398 - 14:15 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به پایان دوره ثبت نام برای ورود به مجلس شورای اسلامی، گفت: ۱۶هزار نفر به این تشخیص رسیده اند که میتوانند به عنوان نماینده مردم در مجلس ورود کنند که این تشخیص قابل سرزنش نیست. “حجت الاسلام والمسلمین […]

به گزارش اشکذر خبر، خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به پایان دوره ثبت نام برای ورود به مجلس شورای اسلامی، گفت: ۱۶هزار نفر به این تشخیص رسیده اند که میتوانند به عنوان نماینده مردم در مجلس ورود کنند که این تشخیص قابل سرزنش نیست.

“حجت الاسلام والمسلمین طالبیان”، ادامه داد: اگر فردی از افراد ثبت نام کننده در انتخابات مجلس شورای اسلامی بفهمند که فردی اصلح تر از خودش برای این منصب نام نویسی کرده است مسئول است که کنار بکشد و آن فرد اصلح را معرفی کنند.

امام جمعه اشکذر خطاب به نهاد های چهارگانه ای که وظیفه تایید صلاحیت کاندیداها را دارند، گفت: افراد و نهاد هایی که صلاحیت کاندید های مجلس شورای اسلامی را بررسی می کنند، باید کار خود را با نهایت دقت انجام دهند، بنده معتقدم اگر فردی یک مسئله کوچک اقتصادی، عقیدتی و غیره داشته باشد، باید نهاد های نظارتی آن اشخاص را رد کنند و افرادی تایید کنند که باایمان، متقی و قابل اعتماد باشند.
وی با اشاره به صفت رذیله دروغ، تاکید کرد: فردی که برای ورود به مجلس شورای اسلامی کاندید شده است، حتی اگر یک دروغ را در زندگی خود گفته باشد، هیچگاه نباید تایید صلاحیت شود چرا که دروغ سرمنشاء همه منکرات و بدیهاست.
طالبیان ادامه داد: وظیفه شورای نگهبان بسیار سنگین است چرا که باید در بین این ۱۶هزار داوطلب افراد اصلح را انتخاب نمایند که طبیعتا مورد هجمه نیز قرار میگیرند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/kZjvz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec