• کد خبر: 42300
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: جمعه 9 مرداد 1394 - 14:54
  در بازرسی اداره صنعت اشکذر از یک واحد تولیدی عنوان شد
  طبق گفته مدیر داخلی این کارخانه مشکل اصلی این واحد واردات بی رویه تولید اصلی این شرکت، یعنی mcaاز چین با قیمت ارزانتر میباشد که باعث شده در فروش با مشکل مواجه شوند.

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی  اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان اشکذر، ابتدا از واحد صنعتی نیرو کلر تولیدکننده جوهر نمک و منو کلرو استید استیک (mca) بازدید کرد و از نزدیک با نحوه فعالیت و تولیدات این واحد ونیز مشکلات  این واحد آشنا شدند.

  طبق گفته مدیر داخلی این کارخانه مشکل اصلی این واحد واردات بی‌رویه تولید اصلی این شرکت، یعنی  mca از چین باقیمت ارزان‌تر است که باعث شده در فروش با مشکل مواجه شوند و مشکل دیگر واحد که در منطقه و برای تمامی واحدهای صنعتی  مشابه است وجود آب‌های زیرزمینی و سطح بالای این آب‌ها است که باعث ایجاد مشکلات و هزینه‌های مازاد برای واحد شده است.

  همچنین در ادامه این بازدید، از واحد تولیدی فولاد نور یزد تولیدکننده انواع میلگردهای آجدار، واقع در منطقه رستاق بازدید به عمل آمد.

  این واحد با توجه به مشکلات محیط زیستی ایجادشده قبلی و در بازرسی‌های قبل توسط محیط‌زیست که مقررشده بود تا زمان‌بر طرف نمودن مشکل سوخت کوره ذوب و آلودگی ایجادشده  حق فعالیت ندارد.

  لذا باوجود ایجاد اشتغال حدود 60 نفر نیروی کار در دو نوبت‌کاری و نیز امکان استفاده از سوخت جایگزین گاز در محل و حذف آلودگی ایجادشده در تغییر نوع سوخت فعلی کوره ذوب، مقرر شد در اسرع وقت اقدامات قانونی لازم توسط مدیرعامل کارخانه انجام شود. تا واحد بتواند با توان کامل به فعالیت تولیدی خودش ادامه بدهد.

   

  photo_2015-07-29_16-17-20

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/hXXiy

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *