مسابقه داستان نویسی هدهد قصه گو با همکاری انجمن ادبی ساباط و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اشکذر در رده سنی کودکان ۷-۱۲ سال و در مقطع ابتدایی برگزار شد.

به گزارش اشکذرخبر؛ زارعیان رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر با اعلام برگزاری مسابقه داستان نویسی هدهد قصه گو با همکاری انجمن ادبی ساباط و این اداره در رده سنی کودکان ۷-۱۲ سال و در مقطع ابتدایی گفت: حدود ۵۰ اثر به دبیرخانه ارسال شد که در سه مرحله توسط داوران مورد ارزیابی قرار گرفتند و از بین آنها ۱۰ اثر در دو رده سنی ۷-۹ و ۱۰- ۱۲ سال به عنوان آثار برگزیده انتخاب شدند.

بر این اساس؛ ۱۶ تا ۱۸ مردادماه کارگاه سه روزه ای برای برگزیدگان برگزار شد که در روز اول کودکان با مبانی داستان نویسی آشنا شدند و به منظور بهبود محتوا، داستان های خود را ویرایش کردند. در روزهای دوم و سوم کارگاه با محوریت آموزش تصویرسازی برگزار شد تا کودکان زیر نظر مربیان هنری تصویرسازی داستان های خود را انجام داده و آثار خود را آماده چاپ کنند.

تقدیر از برگزیدگان و بازدید مسئولین ادارات شهرستان و جمعی از دبیران انجمن های ادبی شهرستان از برنامه های آخرین روز این رویداد فرهنگی بود.

شایان ذکر است؛ آثار تولیدی در قالب کتابی به چاپ خواهد رسید و پس از رونمایی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/a2E6Q