اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
+تصویر

کاروان سلامت جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر این بار در روستای عزآباد بخش رستاق

شناسه خبر : 99799 | تاریخ انتشار : : 25 تیر 1400 - 22:25 | ارسال توسط :

صبح امروز، پزشکان و متخصصان داوطلب جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر در قالب کاروان سلامت،با حضور در حسینیه توده روستای عز آباد،به یاری بیماران منطقه پرداختند.

به گزارش اشکذر خبر، صبح امروز، پزشکان و متخصصان داوطلب جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر در قالب کاروان سلامت،با حضور در حسینیه توده روستای عز آباد،به یاری بیماران منطقه پرداختند.

سید کاظم بزاززاده، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر ضمن اعلام این خبر،از استقبال بی‌نظیر مردم منطقه عزآباد و روستاهای اطراف از این کاروان خبر داد و  از همکاری بسیار عالی و ارزشی موسسه خرد اسفنجرد و هیات امنای حسینه توده عزآباد از این حرکت داوطلبانه و همراهی همه جانبه هلال احمر سخن گفت.

گفتنی است، این کاروان که با همکاری متخصصان بیمارستان سیدالشهدا و جمعی از پزشکان منطقه که همگی به عضویت داوطلبان جمعیت هلال شهرستان درآمدند،از ساعت ۸ لغایت ۱۳ با ویزیت بیش از ۸۵ نفر در حوزه های قلب و عروق،داخلی،زنان و زایمان،طب اورژانس به ارائه خدمت پرداختند.

در این حرکت داوطلبانه که با حضور و تعامل ارزشمند موسسه خرد اسفنجرد،مدیران و اعضای هیات امنای محله توده ،جمعی از خیرین محلی همراه بود،با رعایت پروتکل های بهداشتی،علاوه بر خدمات ویزیت بیمار،خدمات جانبی و تشخیصی و درمانی از جمله EKG ،مراقبت از زخم و مشاوره هاو آموزش‌های مرتبط با بیماران،توسط پرستاران داوطلب جمعیت انجام گرفت.

بزاززاده ضمن تشکر از اعضای این کاروان از تامین داروی کلیه بیماران ویزیت شده توسط داروسازان داوطلب این جمعیت که به تازگی به عضویت هلال احمر درآمدند،با توجه به رعایت اصول ایمنی و بهداشتی در تحویل دارو به بیماران،بصورت رایگان خبر داد.
بر اساس این طرح کلیه ویزیت‌های ارائه شده این کاروان توسط داروساز خیر هلال احمر جمع آوری و پس از تهیه کامل بصورت حضوری و بر پایه خدمات داوطلبانه و بشردوستانه حداکثر تا شنبه مورخ ۲۶ تیرماه تحویل بیماران می گردد.

شایان ذکر است این کاروان بر اساس رایزنی های انجام شده هر ماه برگزار خواهد شد.

 

 

روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/reJui

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec