به گزارش اشکذر خبر؛ سید کاظم بزاززاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر با اعلام خبر اعزام کاروان پزشکی واحد داوطلبان جمعیت هلال احمر این شهرستان به منطقه کافی آباد ارائه خدمات تخصصی در حوزه پزشکی و دندانپزشکی را از برنامه های این کاروان عنوان کرد. بزاززاده ضمن قدردانی از تیم پزشکی و داوطلبان جمعیت […]

به گزارش اشکذر خبر؛ سید کاظم بزاززاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر با اعلام خبر اعزام کاروان پزشکی واحد داوطلبان جمعیت هلال احمر این شهرستان به منطقه کافی آباد ارائه خدمات تخصصی در حوزه پزشکی و دندانپزشکی را از برنامه های این کاروان عنوان کرد.

بزاززاده ضمن قدردانی از تیم پزشکی و داوطلبان جمعیت هلال احمر این شهرستان خدمات ارائه شده این کاروان را بسیار اثر بخش دانست.

این مقام مسئول خدمات انجام گرفته در حوزه دندانپزشکی عمومی و تخصصی که مورد استقبال بیماران قرار گرفت را از برنامه های پیش روی این کاروان عنوان کرد.

شایان ذکر است؛ دکتر مروتی دندانپزشک و داوطلب هلال احمر در حاشیه این برنامه از برنامه ریزی و توافق به منظور ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی تخصصی نظیر کاشت دندان؛ ویژه نیازمندان و رفع مشکلات دندانی آنها خبر داد.

همچنین خدمات پزشکی این کاروان در دو حوزه عمومی و تخصصی نیز مورد توجه قرار گرفت.

خاطرنشان میگردد؛ بیمار یابی، مشاوره، ویزیت و معاینه بیماران توسط دو پزشک عمومی و متخصص عفونی به همراه تامین داروهای مورد نیاز از اقدامات شاخص این کاروان سلامت بود.

همچنین در این کاروان سلامت دو پزشک (عمومی و متخصص عفونی) دو دندانپزشک و یک پرستار و چهار امدادگر این کاروان را همراهی می کردند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zZgIP