اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

کاروان سلامت جمعیت‌هلال‌احمر به روستای حسن‌آباد رسید

شناسه خبر : 96689 | تاریخ انتشار : : 20 بهمن 1399 - 0:17 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در جریان بازدید و بررسی میدانی روند اجرای طرح کاروان سلامت که از سوی جمعیت هلال احمر این شهرستان در حال اجرا است؛ ضمن تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران و مجریان این طرح و عرض خدا قوت به آنها، خواستار تداوم این حرکت ارزشمند شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ به همت جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر کاروان سلامت با مشارکت تیمهای پزشکی، پرستاری، مامایی و روانشناسی در روستای حسن‌آباد اشکذر به بیماران ارائه خدمات کردند.

بنابر این گزارش هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر در جریان بازدید و بررسی میدانی روند اجرای این طرح، ضمن تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران و مجریان این طرح و عرض خدا قوت به آنها خواستار تداوم این حرکت ارزشمند شد.

سیدکاظم بزاززاده سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر نیز در این رابطه اظهار کرد: در این طرح که با حضور دو پزشک، یک ماما، یک روانشناس بالینی، سه پرستار و دو تکنسین دارویی با همراهی پرسنل جمعیت هلال احمر این شهرستان برگزار شد، به کلیه بیماران منطقه علاوه بر ویزیت رایگان و تحویل داروی مورد نیاز، خدمات پاراکلینیکی مانند روانشناسی، تب سنجی، قند خون نیز ارائه می‌شود.

گفتنی است داروهای مورد نیاز این طرح توسط داوطلبان و از منابع خیری و همچنین تعدادی بسته معیشتی توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اشکذر جهت توزیع بین نیازمندان تهیه شده بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/hT1dS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec