خادمان حریم رضوی و پرچم‌ آستان قدس رضوی به مناسبت طرح زیبای “با نگاه حضرت شما، مدرسه ماهم رواق حرم حضرت شماست” دانش آموزان شهرستان اشکذر به محل طرح رفتند.

به گزارش اشکذر خبر؛ شنبه ۶ خرداد ۱۴۰۲ روز امتحان روز علوم پایه نهمی ها و ریاضی پایه هفتم و هشتم بود. اما بچه های مدرسه لقمان حکیم، پدر و مادرهای خود را هم برای یک امتحان دیگر به مدرسه دعوت کرده بودند!

بچه های مدرسه یک طرح امام رضایی را درسال تحصیلی به نام ” با نگاه حضرت شما ، مدرسه ما هم رواق حرم شماست ” انجام می دادند حالا کاروان زیر سایه خورشید به نمازخانه برگزاری این طرح آمده بود ، مواودی خوانی، دکلمه و مدح دانش آموزان مدرسه در وصف امام رضا علیه السلام، صلوات خاصه خوانی قاری ممتاز استانی و معرفی طرح در حضور خدام از جمله این برنامه ها بود.

ابوالفضل طالبیان نوجوان برگزار کننده این طرح گفت: ما در این طرح عهد بسته ایم که سه کار را انجام دهیم. اول آنکه؛ هر چهارشنبه ساعت ۸ صبح ،قبل از رفتن به کلاس درس همه بچه ها رو به حرم می ایستیم و صلوات خاصه شما را دست جمعی قرائت می کنیم دوم؛ دانش آموزانی که توفیق پیدا می کنند با خانواده های خود به حرم مطهر شما بیایند به نیابت از بچه های امام رضایی مدرسه، صلوات خاصه شما را می خوانند و در پیام رسان های فضای مجازی نشر می دهند و سومین کاری که در این طرح انجام می دهیم؛ بازخوانی و گفتگوی حدیث های شما پس از نماز عصر مدرسه است که به صورت حلقه معرفت انجام می دهیم؛ چرا که ما اعتقاد راسخ داریم باید در مدرسه خود سبک زندگی رضوی را بیاموزیم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/fiymX