اشکذر خبر

یادداشت مدیرمسئول/

چه کسی باید ترمز مسئولان ارشد یزد در صدور مجوز صنایع آلاینده را بکشد

شناسه خبر : 99602 | تاریخ انتشار : : 10 تیر 1400 - 8:37 | ارسال توسط :

از رئیس‌جمهور منتخب مردم و نمایندگانشان در استان می‌خواهیم تا جلوی این‌سو استفاده را بگیرند و ترمز مسئولان صنعت و اقتصاد یزد که دیوانه‌وار مجوز صنایع آلاینده صادر می‌کنند را بکشند تا فاجعه‌ای به بار نیاوردند.

اشکذر خبر: در گزارشی که در رابطه‌با مجوز توسعه یا احداث کارخانه شیشه مظروف در شهرستان اشکذر تهیه شد امید می‌رفت که یکی از مسئولان محیط‌زیست و یا مسئولان ارشد استان در صدد پاسخگویی برآیند

اما به نظر می‌رسد آقایان «آب چشمشان ریخته» و هیچ ابایی از مردم و رسانه‌ها ندارند، مجوزهای بی‌رویه‌ای که در شهرک فولاد شهرستان اشکذر بدون اطلاع محیط‌زیست و حتی مسئولان شهرستان داده می‌شود گواه این موضوع است.

مگر پهنه خضرآباد دارای منابع آبی زیرزمینی که مورداستفاده شهر یزد نیز قرار می‌گیرد نیست! چرا کمر به نابودی این منابع آبی و محیط‌زیست شهرستان اشکذر بستید؟

این هشدار را باید به آقایان بی‌تدبیر و نمایندگان دولت در استان یزد داد که شماهایی که ۸ سال پیش نعره‌هایتان گوش فلک را کر کرده بود که دولت پیشین مجوز بی‌رویه به صنایع داده شما با سلامت مردم و محیط‌زیست چه کردید؟

جز بازی با الفاظ و مصوبه‌های بی‌پشتوانه که خودتان نقض کردید در این ۸ سال چه کردید؟!

کارنامه شما سیاه است فکر نکنید چند صباحی مسئولیت دارید و می‌روید! بدانید که باید پاسخگوی افکارعمومی باشید هرچند که ابایی ندارید!

بنده به‌عنوان یک عضو هیئت‌مدیره مؤسسه حامیان حیات شهرستان اشکذر از سایر اعضای هیئت‌مدیره می‌خواهم به‌عنوان مدعی‌العموم طرح شکایتی از این مسئولان که سلامت مردم را بازیچه منافع خود قرار دادند انجام دهند.

به چه مجوزی مسئولان ارشد و اقتصادی استان در روزهای پایانی دولت دست به اقداماتی می‌زنند که تعهدی را برای دولت بعدی ایجاد می‌کند.

از جناب آقای رئیسی رئیس‌جمهور منتخب مردم و نمایندگانشان در استان می‌خواهیم تا جلوی این‌سو استفاده را بگیرند و ترمز مسئولان صنعت و اقتصاد یزدی که دیوانه‌وار مجوز صنایع آلاینده صادر می‌کنند را بکشند تا فاجعه‌ای به بار نیاوردند

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/uVLkj

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *