اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124
رئیس اداره پست شهرستان اشکذر:

چاپ تمبر اختصاصی شهرستان اشکذر از مسائل اولویت‌دار این اداره است

شناسه خبر : 94657 | تاریخ انتشار : : 21 مهر 1399 - 19:22 | ارسال توسط :

رئیس اداره پست شهرستان اشکذر: استجیاری بودن ساختمان اداره پست و تکمیل ساختمان نیمه تمام اداره پست این شهرستان از جمله موضوعات مهمی است که امید است تا با مساعدت‌های اداره کل و مجموعه شهرستان هر چه زودتر محقق گردد.

به گزارش اشکذر خبر؛ به نقل خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد؛ زارع بیدکی رئیس اداره پست شهرستان اشکذر چاپ تمبر اختصاصی شاخص‌های فرهنگی و تاریخی اشکذر را از جمله موضوعات اولویت دار اداره پست این شهرستان بر شمرد و گفت: امید است این موضوع که در راستای اشاعه فرهنگ مردم شهرستان با استفاده از سرویس‌های تمبر اختصاصی است با حمایت امام جمعه، فرمانداری و شورای اسلامی شهر اشکذر تا پایان سال جاری محقق شود.

زارع بیدکی در ادامه ضمن تبیین گزارش عملکرد این اداره گفت: با توجه به اینکه خدمات اداره پست به صورت نیابتی صورت می‌گیرد، در بخش قبول بالغ بر ۷۹۳۰۰ مرسوله از شرکت ها، نهاد‌ها و سایر ادارات شهرستان به اداره پست تحویل داده شده که ارسال آن به نقاط مختلف کشور صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه یکی از وظایف اصلی این اداره در دوران شیوع ویروس کرونا جذب فروشگاه‌های اینترنتی در جهت عدم مراجعه حضوری شهروندان است، افزود: در دوران شیوع این ویروس منحوس نزدیک به ۵۰ درصد ترافیک مرسولادت وارده به اداره که توسط موزعین پست توزیع می‌شود افزایش یافته و همکاران ما تلاش کردند تا در این رستا و در این شرایط خاص کمک کار مردم باشند و رفت و آمد و مراجعات حضوری مردم به اداره را کاهش دهند.

رئیس اداره پست شهرستان اشکذر ادامه داد: در بخش توزیع بالغ بر ۴۰ هزار مرسوله در سال گذشته در قالب مرسولات پاکت، سفارشی، بسته و امانت در نقاط مخالف روستایی و شهری شهرستان انجام شده است.

زارع بیدکی عنوان کرد: به جز باجه مرکزی اداره و دفتر پیشخوان دولت در شهر اشکذر، هشت دفتر ICT روستایی فعال در سطح روستا‌ها و دو نمایندگی پستی در روستا‌های قوام آباد و تقویه بخش خضرآباد در حال فعالیت هستند.

رئیس اداره پست شهرستان اشکذر بهنگام سازی اطلاعات کد پستی را از دیگر اقدماتی عنوان کرد که توسط اداره پست در حال انجام است و گفت: در خصوص سرویس‌های کد پستی ۱۰ رقمی در سال گذشته ۱۵۲۱ تایید کد پستی در اختیار مردم گذاشته شده و ۴۵۶ مکان جدید در شهرستان کد دار شده که جمعا در حوزه شهری ۲۸۸۵۵ کد و در حوزه روستایی ۱۱۱۸۸ کد پستی اختصاص داده شده است.

زارع بیدکی افزایش ارائه خدمات پستی در نقاط روستایی، افزایش قرارداد‌ها و خدمات دبیرخانه‌ای در ادارات و ارتقاء وضعیت کیفیت توزیع را از جمله اقدامات این اداره برشمرد که در راستای رضایتمندی هر چه بیشتر مردم شریف شهرستان صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به اجرای بخش از طرح نشانی استاندارد مکانی جی نف در شهرستان خاطر نشان کرد: اجرای کامل این طرح مستلزم در اختیار قرار دادن نقشه‌های شهرستان توسط شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و هم چنین مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر اشکذر در نامگذاری معابر فاقد نام است که در جلساتی که در این زمینه برگزار شده قول مساعد در زمینه همکاری داده شده و انتظار می‌رود با تحقق این مساعدت این پروژه که در حال حاضر ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته تکمیل شود.

زارع ادامه داد: استجیاری بودن ساختمان اداره پست و تکمیل ساختمان نیمه تمام اداره پست این شهرستان از جمله موضوعات مهمی است که امید است تا با مساعدت‌های اداره کل و مجموعه شهرستان هر چه زودتر محقق گردد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/7h7CG

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124