امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد امام زاده سیدکافی(ع) خواستار پیگیری مشکل آبرسانی به روستاهای بخش خضرآباد شد.

امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد امام زاده سیدکافی(ع) روستای کافی آباد با گرامیداشت هفته دولت و بزرگداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر و تبریک این هفته به همه دولتمردان، افزود: این هفته یادآور فداکاری ها و زحمات فرزندان انقلاب اسلامی و تربیت شده مکتب امام خمینی (ره) و زنده کردن روزهای خدمت رسانی و خدمتگزاری به مردم یعنی شهیدان رجایی و باهنر است.

حجت‌الاسلام غالبی افزود: با وجود خدمات خوب و ارزنده دولتمردان در سال‌های پس ازپیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مشکل آبرسانی به روستاهای بخش خضرآباد که از چند سال قبل آغاز شده هنوز به سرانجام نرسیده و از استاندار انقلابی استان یزد انتظار داریم تا پایان سال جاری به سرانجام برسانند.

امام جمعه بخش خضرآباد با اشاره به ایام اربعین اظهار داشت: پیاده روی اربعین در دنیا بی نظیر است، کربلا محل طواف مومنان تا قیامت و پیاده روی اربعین لبیک به ندای امام حسین(ع) است.

غالبی اضافه کرد: این قدرت اسلام و امام حسین(ع) و نعمت خداوند به شیعیان و مسلمانان جهان است و همانند عاشورا که با شکوه تر از سال‌های گذشته برگزار شد اربعین هم پر رونق تر و با شکوه تر برگزار شود.

وی به انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه سال جاری اشاره کرد و گفت : پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مردم در تمام انتخابات مشارکت حد اکثری داشتند و سرنوشت روستا ؛شهر ؛استان و کشور خودشان را خود رقم زده اند و اکنون هم با حضور خود در این انتخابات دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را با شرکت در انتخابات ناامید می سازند و از حالا تا زمان برگزاری انتخابات که فرصت هست نسبت به تحقیق و تفحص برای انتخاب افراد اصلح و انقلابی جهت نمایندگان مجلس شورای اسلامی اقدام نمایند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/b6LIA