• کد خبر: 89743
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: یکشنبه 11 اسفند 1398 - 07:51
  فرماندار شهرستان اشکذر خبر داد
  هماهنگی های لازم جهت معرفی جاذبه‌های تاریخی، میراث فرهنگی و اماکن اقامتی بویژه اقامت در مدارس شهرستان اشکذر انجام شده است.

  به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر در گفتگو به خبرنگار رستاق نیوز؛ از پیش بینی استقرار کمپ راهنمای مسافران نوروزی شهرستان اشکذر در ورودی بخش رستاق خبر داد و گفت: مسافران نوروزی که از جاده ترانزیت شمال به جنوب؛ از کمربندی میبد و پل شهدای رستاق عبور میکنند؛ تا وارد شهرستان اشکذر شوند؛ از خدمات کمپ راهنمای مسافران نوروزی در مجاورت مسجد امام هادی (ع) بهره‌مند خواهند شد.

  هادی نسب تاکید کرد: مقدمات لازم برای ارائه خدمات راهنمائی، تعمیرگاه سیار، دستگاه خودپرداز، اینترنت و رستوران در این کمپ تدارک دیده شده است.

  فرماندار شهرستان اشکذر از فعالیت دومین کمپ راهنمای مسافران نوروزی خبر داد و گفت: دومین کمپ راهنمای مسافران نوروزی در پارک اشکی مسقر خواهد شد؛ که این کمپ به مسافرانی که از مسیر جنوب به شمال جاده تراتزیت تردد و وارد شهرستان اشکذر میشوند؛ خدمات خود را به مسافران نوروزی ارائه کند.

  وی با اشاره تهیه نقشه گردشگری شهرستان اشکذر گفت: همچنین هماهنگی های لازم جهت معرفی جاذبه‌های تاریخی، میراث فرهنگی و اماکن اقامتی بویژه اقامت در مدارس این شهرستان انجام شده است.

  رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان اشکذر در ادامه با اشاره به پیش بینی استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای راهنمائی مسافران نوروزی گفت: در صدد هستیم از ظرفیت‌ سایت‌های خبری شهرستان اشکذر در راستای معرفی جاذبه های گردشگری این شهرستان استفاده برده و برای سال آینده نیز طرحی مبنی بر طراحی و ساخت اپلیکشن‌های موبایلی در دستور کار خواهد بود.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/SSL0O

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *