اشکذر خبر

[corner-ad id="1"]
تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

پیشرفت 60 درصدی پروژه دو خطه کردن محور راه آهن نظرآباد اشکذر به شمسی رستاق

شناسه خبر : 52607 | تاریخ انتشار : : 26 اردیبهشت 1395 - 9:30 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر(اشکذ نیوز)،معاونت پروژه دو خطه کردن محور راه آهن نظرآباد- شمسی  با بیان اینکه این پروژه در اسفندماه سال93 شروع به کار کرده است گفت: در راستای افزایش خطوط ریلی بافق-زرین شهر  پروژه دو خطه کردن محور راه آهن نظرآباد- شمسی  در شهرستان اشکذر به روش EPC غیر صنعتی در حال انجام […]

به گزارش اشکذر خبر(اشکذ نیوز)،معاونت پروژه دو خطه کردن محور راه آهن نظرآباد- شمسی  با بیان اینکه این پروژه در اسفندماه سال93 شروع به کار کرده است گفت: در راستای افزایش خطوط ریلی بافق-زرین شهر  پروژه دو خطه کردن محور راه آهن نظرآباد- شمسی  در شهرستان اشکذر به روش EPC غیر صنعتی در حال انجام می باشد.
آستانه داری افزود: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در  نامگذاری سال جاری به عنوان اقتصادی مقاومتی اقدام و عمل کلیه فعالیت های مهندسی ،طراحی،تامین مصالح اعم از ریل، سوزن، تراورز توسط شرکت ها و پیمانکاران داخلی در حال انجام  می باشد.
وی اعتبار پیش بینی شده برای این پروژه را 790میلیارد ریال  دانست و تصریح کرد:پروژه پیشرفت 60 درصدی را داشته است و تمام تلاش ما در این راستاست که این پروژه تا پایان سال 95 به بهره برداری برسد.
لازم به ذکر است که این پروژه به طول 30 کیلومتر از ایستگاه نظرآباد  اشکذر تا شمسی رستاق بوده و افزایش بار محوری،سرعت تردد و جا به جایی مسافر از مهمترین مزیت های آن به شمار می رود.

01

02

04

05

03

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/VHs1L

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124