با همت علی کلانتری و جوانان سنگین سوار و نیز حمایتت شهرداری اشکذر پیستت موتور شهرستان اشکذر احداث شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ پیست موتور کراس شهرستان اشکذر با همت علی کلانتری و جمعی از سنگین سواران این شهرستان از مناطق مختلف احداث شد.

بنابر این گزارش؛ پیست موتور کراس اشکذر که با حمایت شهرداری اشکذر در بلوار دانشگاه آزاد اسلامی احداث شده است؛ این قابلیت دارد تا علاوه بر برگزاری مسابقات استانی به عنوان مرکز برگزاری مسابقات کشوری معرفی و علاوه بر ایجاد دلگرمی برای جوانان علاقه مند به این رشته ورزشی این دیار؛ شاهد رونق و گرمی این مکان باشد.

شایان ذکر است؛ شهرستان محروم اشکذر علی برخورداری از جوانان پرانگیزه و خلاق در حوزه های مختلف بواسطه نزدیکی با مرکز استان یزد از حیث برخورداری از امکانات مناسب و زیرساخت های استاندار در رشته های ورزشی مختلف در محرومیت به سر می برد که امید است؛ با انجام تعهدات صنایع در موضوع مسئولیت های اجتماعی و هدایت منابع مالی انجام مسئولیت های اجتماعی صنایع شاهد شکوفا شدن هر چه بیشتر استعدادهای ورزشی جوانان این شهرستان باشیم.

کلانتری که از جمله پیشکسوتان این رشته ورزشی در سطح شهرستان اشکذر و از مدال آوران استانی است در این خصوص گفت: به شرط حمایت و توجه مسئولان به این رشته ورزشی علاوه بر برگزاری مسابقات کشوری؛ جوانان اشکذری این پتانسیل را دارند تا در این مسابقات بهترین مقام ها را کسب کنند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/tjD2I