اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

پیروزی فرانتک در آخرین بازی لیگ با درخشش خلیلیان

شناسه خبر : 50015 | تاریخ انتشار : : 24 بهمن 1394 - 9:52 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، امروز از ساعت 15، ورزشگاه شهید محصل مهریز، میزبان بازی زیبای فرانتک و میرک بود که در پایان نایب‌قهرمان لیگ، تیم فرانتک اشکذر توانست با نتیجه قاطعانه 5-1، تیم میرک مهریز را شکست دهد. علی‌محمد دهقانی، سرمربی تیم فرانتک در این بازی امیر دهقانی، مصطفی دهقانی، رضا نخعی، احمد […]

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، امروز از ساعت 15، ورزشگاه شهید محصل مهریز، میزبان بازی زیبای فرانتک و میرک بود که در پایان نایب‌قهرمان لیگ، تیم فرانتک اشکذر توانست با نتیجه قاطعانه 5-1، تیم میرک مهریز را شکست دهد.

علی‌محمد دهقانی، سرمربی تیم فرانتک در این بازی امیر دهقانی، مصطفی دهقانی، رضا نخعی، احمد پورحسینی، جلال غلامزاده، مجتبی مهرابی، هادی حسینی، حسن خلیلیان، محسن خلیلیان، حسین دهقانی و نادر متین گوهر را به زمین فرستاد.

تیم فرانتک اشکذر که در طول 90 دقیقه سوار بر بازی بود توانست با درخشش محسن خلیلیان در دقیقه‌های 3، 19، 33، 51 و 74 به گل برسد. محسن خلیلیان با 5 گلی که در این بازی به ثمر رساند با 22 گل در صدر جدول گل زنان لیگ برتر استان یزد ایستاد و توانست با میانگین یک گل در هر بازی بهترین بازیکن استان باشد.

تیم فرانتک اشکذر تیم فرانتک اشکذر تیم فرانتک اشکذر محسن خلیلیان تیم فرانتک اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/G6H64

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124