• کد خبر: 26120
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: دوشنبه 4 آذر 1392 - 20:49
  امام جمعه اشكذر در ديدار با بسيجيان شهرستان:
  حجت الاسلام طالبيان با بيان اين كه هيچ دولتي نمي تواند بر اراده يك ملت غلبه كند افزود: پيروزي امروز در مذاكرات هسته اي تنها نتيجه مقاومت ملت ايران در برابر زورگويي هاي غرب است.

  به گزارش اشکذر نیوز، به مناسبت هفته بسیج پاسداران و بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج اشکذر  با امام جمعه این شهر دیدار کردند.

  درابتدای این دیدار امام جمعه اشکذر  ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج، بسیج را نماد عظمت و بزرگی جامعه اسلامی دانست و گفت: پایه اصلی بسیج اخلاص است .

  حجت الاسلام طالبیان در ادامه به نقش اراده در وجود انسان ها اشاره کرد و افزود: آنچه که انسان را از دیگر موجودات عالم جدا می کند تنها اراده است.

  طالبیان ادامه داد: انسان با اراده و تلاش است که می تواند ازپس مشکلات برآمده و به موفقیت برسد.

  وی اراده را امانتی الهی در نزد انسان دانست و تصریح کرد: همان طور که در قرآن نیز اشاره شده، هر قوم و ملتی تنها با اراده خود می توانند سرنوشت خود را تغییر دهند.

  امام جمعه اشکذر پیروزی ملت ایران در انقلاب اسلامی را برخواسته از اراده این ملت برشمرد و گفت: ملت ایران تنها با اتکا به اراده خود توانست مقابل ر‍‍ژیم طاغوتی قیام کنند و به انقلاب اسلامی دست یابند.

  وی با بیان این که هیچ دولتی نمی تواند بر اراده یک ملت غلبه کند افزود: پیروزی امروز در مذاکرات هسته ای تنها نتیجه مقاومت ملت ایران در برابر زورگویی های غرب است.

  امام جمعه اشکذر با اشاره به مشکلات اقتصادی پیش آمده برای مردم، مقاومت ملت در برابر مشکلات و ایستادگی آن ها را تحسین برانگیز عنوان کرد و گفت: ملت ایران با پافشاری بر حق مسلم خود به قدرت های جهان نشان دادند که نمی توانند در برابر اراده الهی آنان کاری انجام دهند.

  وی اعتماد متقابل بین مردم و مقام معظم رهبری را از دیگر علل موفقیت در این مذاکرات نام برد و افزود: ما از اول انقلاب تا کنون شاهد بوده ایم که هروقت ملت ایران به ندای رهبرشان لبیک گفتند و در مواقع لازم به صحنه آمدند، در نتیجه این اعتماد متقابل به پیروزی هایی دست یافتند.

  *نسیم صادق*

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/fsWlp

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *