• کد خبر: 19028
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه 19 فروردین 1392 - 18:11
  پیشرفت های متعدد چند سال گذشته مرهون ایثار شهداء گرانقدری است که برای سربلندی آن، خون خود را نثار نمودند

  تاریخ انقلاب اسلامی مرهون تلاش و مجاهدت اندیشمندان پاک سرشت و متخصصین متعهدی است که در مسیر تبعیت از ولایت برای تداوم استقلال و عظمت و اثبات حقانیت مردم هستی خود را فدا نمودند.

  20 فروردین یکی از آن روزهای بیاد ماندنی و سرافرازی است ،روزی که بنام روز ملی فن آوری هسته ای نام گذاری شد تا همه جهانیان بویژه استکبار جهانی بر این امر واقف شوند اراده مصمم مردم ایران اسلامی بر عده ای زورگو و انحصار طلب غالب است و این یک وعده الهی است.

  حرکت رو به رشد و دستیابی به مراحل غنی سازی با هدف بهره مندی صلح آمیز هرگز کند نخواهد شد و تعامل و گفتگوی ما تا جاییکه منافع ملی و مصلحت کشور اجازه دهد موضوعی پذیرفتنی است اما اگر استقلال و عظمت این نظام دچار خدشه شود راه و روش و تدبیر مسئولین نظام در برخورد با آن روشن است و هیچگاه جسارتی را تحمل نخواهیم کرد.

  پیشرفت های متعدد چند سال گذشته مرهون ایثار شهداء گرانقدری است که برای سربلندی آن، خون خود را نثار نمودند و دستیابی به انرژی هسته ای صلح آمیز یکی از این دستاوردهای مهم و از نتایج جانفشانی اندیشمندان پر تلاش ما می باشد.

  با گرامیداشت یاد و خاطره دانشمندان شهید این مسیر ارزشمند و همچنین روز 20 فروردین ،اعلام میداریم این کشور با داشتن رهبری دور اندیش را پیشرفت و سعادت را همچون گذشته طی نموده و به فضل الهی در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی شاهد خلق حماسه های این ملت بزرگ خواهیم بود.

  والسلام

  محمد صالح جوکار

  نماینده مردم شریف یزد و صدوق

  در مجلس شورای اسلامی

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zMblf

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *