اشکذر خبر


پیام نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن به مناسبت سالروز وقایع ۱۴ و ۱۵ خردادماه

شناسه خبر : 107675 | تاریخ انتشار : : ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۹ | ارسال توسط :

نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن و رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در پیامی سالروز وقایع ۱۴ و ۱۵ خردادماه را گرامی داشت.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد صالح جوکار نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن و رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در پیامی سالروز وقایع ۱۴ و ۱۵ خردادماه را گرامی داشت.

در پیام دکتر جوکار آمده است:

یوم الله ۱۴ خرداد، یادآور هجرانی بزرگ و یکی از حزن انگیزترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی است. روزی که وداع آسمانی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره)، غمی جانکاه بر دل ملت ایران و آزادی خواهان جهان نشاند.

رهبری آزاده و عالمی شایسته از تبار عالمان شجاع و استعمارستیز که با توکل و ایمان به خدا و به پشتوانه همراهی و حمایت توده های عظیم مردم، شکوه، عزت، استقلال و آزادی را برای کشور و ملت به ارمغان آورد.

رهبر کبیر و فقید جمهوری اسلامی ایران به اقتدای بلنداندیشی و رهنمودهای داهیانه‌اش توانست نهضت بیداری را به سراسر جهان صادر کرده و به گوش همه آنانی که در آرزوی آزادی هستند برساند تا اکنون در دنیای پُرآشوبی که با آن مواجه هستیم سرمشقی برای ستم‌دیدگان و حق‌طلبان برای ایستادگی در برابر مستکبران در سراسر جهان باشد.

اگر چه سی و سه سال از رحلت آن مرد الهی می گذرد اما این ملت با صبر و هوشیاری و وحدت کلمه و پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای (مدظله)، به خوبی توانسته است از انقلاب اسلامی این میراث و یادگار ارزشمند امام راحل در برابر طوفان سهمگین توطئه ها و تهدیدات صیانت کند و در این راه هرگز تسلیم فشارهای دشمنان کینه توز نظام اسلامی و قدرت های زور گو نخواهد شد.

در سی و سومین سالگرد عروج ملکوتی حضرت امام‌ خمینی (ره) و پنجاه و نهمین سالگرد قیام خونین ۱۵ خرداد ۴۲ ، یاد و خاطره بنیانگذار فقید نظام جمهوری اسلامی و شهدای گلگون کفن و حماسه آفرین ۱۵ خرداد را گرامی داشته، بدون شک مردم انقلابی و ولایتمدار یزد، همگام با مردم قدرشناس ایران اسلامی، ضمن حضور پرشور و گسترده در مجالس بزرگداشت ایام الله ۱۴ و ۱۵ خرداد، بار دیگر مراتب قدرشناسی و پایبندی خود به نظام اسلامی را به جهانیان نشان خواهند داد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/JCsT8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *