• کد خبر: 23321
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه 4 تیر 1392 - 15:06

  نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس در پیامی بمناسبت 7 تیر انقلاب اسلامی ایران را حاصل تلاش و مجاهدت خالصانه مردان پاک سرشت و خداجو دانست.

  شهید بهشتی

  نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس در پیامی یاد و خاطره شهدای هفتم تیر را گرامی داشت متن این پیام به این شرح است :

  انقلاب اسلامی ایران که حاصل تلاش و مجاهدت خالصانه مردان پاک سرشت و خداجو می باشد در مسیر شکل گیری، ثبات و بالندگی خود به شهداء گرانقدری افتخار می کند که برای حفظ و حراست از آرمانهای امام راحل (ره) و  دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی جان خود را فدا نمودند و در روند مبارزه با نفاق داخلی و استکبار جهانی هیچ هراسی به خود راه ندادند.

  ریشه یابی حادثه 7 تیر گواه این موضوع اساسی است که منافقین کوردل و منحرف با تکیه بر حامیان مستکبر خارجی جبهه دیگری را در مقابله با انقلاب اسلامی گشودند و در راه اجرای اهداف پلید و شیطانی خود عده ای از بهترینهای این امت را به شهادت رساندند و در واقع این حادثه نمود آشکار و اوج کینه آنان در مبارزه با اسلام ناب محمدی (ص) بود ولی دشمن هرگزتصور نمی کرد که اقدامات تروریستی نه تنها موجب کند شدن حرکت خروشان انقلاب اسلامی نخواهد شد بلکه خون شهداء بزرگوار، رسوایی و ذلت ابدی آنان را  نزد مردم به دنبال خواهد داشت.

  واقعه جانسوزی که باعث شهادت قافله سالار شهیدان انقلاب اسلامی  شهیدمظلوم آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران با وفای امام شد هیچگاه از یاد و خاطره مردم عزیز فراموش نمی شود، چرا که این شهداء والا مقام در مسیر مبارزه با نفاق و انحراف و اسلام آمریکایی به شهادت رسیدند و امروز تک تک این راست قامتان موجب سربلندی و عظمت اسلام و قرآن می باشند.

  اینجانب با  قدرشناسی از تلاش همه دست اندرکاران امر قضاوت و عدالت در هفته قوه قضائیه  و با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهداء انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بویژه شهداء بزرگوار هفتم تیر 1360 و خاصه شهداء گرانقدر دیارمان شهیدان سیدرضاو سید محمد پاک نژاد ، از مرد

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Mplid

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *