اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

پیام فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر

شناسه خبر : 96467 | تاریخ انتشار : : 12 بهمن 1399 - 11:51 | ارسال توسط :

با اطمینان اعلام می دارم فرزندان جان برکف ملت در مجموعه بسیج شهرستان اشکذر، تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا با روحیه انقلابی در کنار مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه‌ی این شهرستان آماده‌ی پاسداری و نگاهبانی از دست آوردهای این نظام شکوهمند بوده، هستند و خواهند بود.

به گزارش اشکذر خبر؛ سرهنگ پاسدار حسین هاتفی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشکذر به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر پیام صادر کرد. در متن پیام هاتفی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقا( اسرا ۸۱)
حق آمد و باطل نابود شد به درستی که باطل خود سزاوار محو و نابودی است.

دهه ی مبارک فجر، یادآور بصیرت و بشارت ملتی منسجم، خداجوی و ولایت مدار است که توانست تحت هدایت رهبری ،دوراندیش و شجاع و با بهره گیری از تعالیم عالیه دین مبین اسلام در رویارویی با استبداد شاهنشاهی فصل و انقلاب جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی خویش را آغاز کند و موجب احیای دین و معارف الهی در سرزمین کهن ایران شود.

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در حالی وارد چهل و دومین سال ازعمر پر برکت خود را پشت سر گذاشته و وارد چهل و سومین بهار عمر خویش میشود که انوار الهام بخش آن سراسر منطقه، جهان اسلام و فراتر از آن را در بر گرفته و موجب بیداری ملت‌ها در کشور‌های مختلف شده است. در طول ۴۲ سال گذشته قدرت استکباری آمریکا پیاپی از انقلاب اسلامی ضربه خورده و روز به روز افول یافته و جایگاه خود در منطقه و نظام بین الملل را از دست داده است که در حوادث اخیر انتخابات آمریکا گوشه ای از این افول و سرنگونی درمعرض دید جهانیان قرارگرفت .از این رو استکبار همواره علیه امواج کوبنده‌ی انقلاب اسلامی پاتک نموده است. اما این اقدامات مذبوحانه اش موثر نبود و انقلاب با عزت و اقتدار مسیر تعالی و پیشرفت را طی نموده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یادو خاطره حماسه سازان این پیروزی بزرگ بویژه معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) ، شهدای عظیم الشأن عرصه های انقلاب ، ترور ، مدافع حرم ، مدافع وطن ، مدافع سلامت ، آتش نشان، امر به معروف و نهی از منکر و… که با نثار خون پاک خویش شجره طیبه انقلاب را آبیاری نمودند و روز به روز قوی تر و تنومندتر ساختند؛ فرارسیدن چهل و سومین بهار پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را به محضر رهبر عظیم الشأن ، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، آزادگان و مردم غیور و انقلابی شهر ستان اشکذر تبریک و تهنیت عرض نموده؛ با اطمینان اعلام می دارم فرزندان جان برکف ملت در مجموعه بسیج شهرستان اشکذر تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا با روحیه انقلابی در کنار مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه‌ی این شهرستان آماده‌ی پاسداری و نگاهبانی از دست آوردهای این نظام شکوهمند بوده، هستند و خواهند بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/cisZ4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec