• کد خبر: 35411
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه 8 دی 1393 - 14:57
  فرماندار اشکذر به مناسبت حماسه نهم دي و 12 دي سالروز سفر پرخیر و برکت مقام معظم رهبری پيامي صادر كرد.

   

  به گزارش اشكذر نيوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری اشکذر، “محمدعلی شاه حسینی” به مناسبت نهم دی ماه و دوازدهم دی ماه پ به استان یزد پیامی صادر کرد.

  در پیام فرماندار اشکذر آمده است:

  نهم دی ماه روز تجدید بیعت تاریخی مردم متدین ایران عزیز  با ولایت، امام و ارزش‌های اصیل انقلاب اسلامی بود که به دشمنان نشان داد که پیوند ملت با آرمان‌های امام، شهدا، انقلاب و ولایت، پیوندی عمیق و ناگسستنی است و عشق و ارادت مردم به رهبر محبوبشان عمیق و ریشه در اعتقادات دینی دارد.

  مردم خداشناس ایران اسلامی در حماسه‌ای ماندگار در ۹ دی ثابت کردند که همچون دژی مستحکم در مقابل توطئه ایستاده‌اند و در زیر پرچم ولایت آماده جانبازی و فداکاری هستند.

  و اینک که در آستانه دوازدهم دی ماه سالروز سفر پر خیر و برکت رهبر فرزانه انقلاب به دیار دارالعیاد و دارالعلم قرار داریم یاد میکنیم آن حضور معنوی که مردمان این دیار را سراسر شور و سرور کرد و درود می فرستیم بر مردمان ولایت مدار استان یزد که با حضور بی نظیر خود در استقبال از رهبرشان سراز پا نشناختند و برگ زرین دیگری در تاریخ افتخارات استان رقم زدند.

  اینجانب  ضمن گرامیداشت سالروز آن سفر پرخیر و برکت،  از خدای متعال برای مردم شریف دیارمان سلامتی و سربلندی و برای ایران اسلامی افتخار و سرافرازی بیش از پیش در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج)  مسئلت می نمایم.

  محمدعلی شاه حسینی

  فرماندار اشکذر

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/cNjYU

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *