فرماندار شهرستان اشکذر به مناسبت فرارسیدن هفته امر به معروف و نهی از منکر: قرآن کریم ما امت اسلام را برتر از سایر امت‌ها می‌داند به جهت اینکه اهل امر به معروف و نهی از منکر هستیم؛ در آیاتی از قرآن کریم هدف از حکومت مستضعفین اقامه این دو فریضه عنوان شده است.

به گزارش اشکذر خبر؛ روح الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر به مناسبت فرارسیدن هفته امر به معروف و نهی از منکر پیام صادر کرد.

ردائی در این پیام آورده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

همه می دانیم دهه اول ماه محرم‌الحرام به نام دو واجب بزرگ امر به معروف و نهی از منکر نامگذاری شده است. دو فریضه‌ای که برای اهمیت بسیار عظیم آنها این نکات کفایت می کند.

قرآن کریم ما امت اسلام را برتر از سایر امت‌ها می‌داند به جهت اینکه اهل امربه معروف و نهی از منکر هستیم، در آیاتی از قرآن کریم هدف از حکومت مستضعفین اقامه این دو فریضه عنوان شده است و آنقدر این دو واجب دینی بزرگ است که در روایات ما سایر فرایض قائم به این دو واجب عنوان شده است؛ چرا که این روزها پیشوایمان آقا سیدالشهداء (ع) برای عمل به این دو فریضه همه هستی و اهل بیت خود را فدا کرد.فرصت را مغتنم دانسته ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و گرامیداشت هفته احیا امر به معروف و نهی از منکر امیدوارم خداوند متعال توفیق عمل به دستورات و فرایض الهی را به همه مسلمانان و محبان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) عطا فرماید.

رجاء واثق دارم که مردم محب اهل بیت شهرستان اشکذر و مسئولان محترم هیئات و تشکل‌های دینی و مذهبی شهرستان همنوا با سایر عزاداران این سرزمین، رهنمودهای مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید در زمینه برپایی مجالس و آیین‌های سوگواری را نصب‌العین خود قرارخواهند داد و ان‌شاءالله شاهد اقامه مجالسی در شأن و عظمت ابا عبدالله (ع) و مردم ولایی و متدیّن این خطه خواهیم بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/t3cIJ