رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمود دهقانی اشکذری،رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت.

در پیام دکتر دهقانی اشکذری آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرارسیدن مهرماه و آغاز سال تحصیلی جدید برای عموم ملت ایران به ویژه دانش آموزان و دانشجویان، شورآفرین و نوید بخش فردایی بهتر است.

آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۲ را به استادان، پژوهشگران، فناوران، مدیران و کارکنان خدوم و خستگی‌ناپذیر و دانشجویان سرافراز و گرامی که گرمی محیط دانشگاه از حضور و فعالیت آنان است به‌خصوص دانشجویان ورودی جدید دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر که با استعانت از خداوند متعال و اراده ای راسخ در انجام شایسته فعالیتهای علمی و پژوهشی، خود را برای ایفای وظایف و مسئولیتهای خطیرشان آماده و مهیا می نمایند، صمیمانه تبریک می‌گویم.

این آغاز فرخنده را به همه دوستان و همکاران گرامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر تبریک می‌گویم و همه توفیقات را مرهون همت والا و تلاش خستگی ناپذیر و اندیشه ثابت همه اساتید و کارکنان و در یک کلام همه خانواده دانشگاه آزاد اسلامی می‌دانم.

در سال تحصیلی جدید از استادان و اعضای محترم هیئت علمی انتظار می‌رود که با تجهیز خود به آخرین دستاوردهای علم، پژوهش و فناوری، آماده پاسخگویی به دانشجویان پرسشگر، خلاق و توانمند باشند و با یاری آنان ضمن حل مسائل و مشکلات کشور، در راستای توسعه علمی و همه جانبه گام بردارند. از دانشجویان عزیز نیز انتظار می رود با غنیمت شمردن اوقات گرانقدر جوانی و با تلاش و همت مثال زدنی، دِین خود را به ملت بزرگوار و نظام جمهوری اسلامی ایران ادا کنند.

مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر نیز خود را متعهد می‌داند که از هیچ تلاشی برای رفع مشکلات استادان گرامی، کارکنان و دانشجویان عزیز دریغ نورزد.

امیدوارم که حاصل همه تلاش‌های صادقانه و هوشمندانه، ارتقاء دانش و بهروزی مردم و تعالی و پیشرفت برای این مرز و بوم و سربلندی و عزت برای اسلام و مسلمین باشد.

اینجانب ضمن بزرگداشت هفته پرافتخار دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر آن دوران غرورآفرین، بویژه شهدای دانشجو؛ با تأکید بر ضرورت توجه همگان به نقش بی‌بدیل دانشگاه آزاد اسلامی در گسترش مهارت‌آموزی و زمینه ‌سازی برای ایجاد اشتغال مولد و پایدار در کشور، شروع سال تحصیلی را به جامعه دانشگاهیان به ویژه دانشجویان معزز دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر تبریک عرض نموده، توفیق ادامه این کوشش‌ها را به منظور نیل به اهداف رفیع دانشگاه که در جهت اعتلای هر چه بیشتر کشور، تحقق اهداف انقلاب اسلامی و مطالبات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است، خواستارم و در این مسیر مبارک برای جامعه دانشگاهیان از خداوند، توفیق می‌طلبم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/miaK0